Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Netradiční vztah Písařovicové a Brzobohatého: Danielu jsem líčil já, říká Ondřej pyšně

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý dorazili společně na ples.
Zdroj: Tomáš Martínek/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
vztahy

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý se blýskli na Česko-Slovenském plese. Dorazili ruku v ruce, s úsměvem na tváři a vypadali na jedničku. Pozornost na sebe upoutali i tím, že si sladili lak na nehty, oba sáhli po tmavé barvě. Jak přiznali s humorem v rozhovoru pro eXtra.cz, doma si pomáhají i s líčením. 

Na Česko-Slovenském plese se objevila hned plejáda známých osobností. Mezi nimi nechyběli ani Daniela Písařovicová a Ondřej Gregor Brzobohatý. Ti dorazili ve velmi dobrém rozmaru a perfektně se doplňovali. Jak přiznali s humorem v rozhovoru pro eXtra.cz, díky hudebníkově libůstce v drag queen (záliba v nošení dámského oblečení) si mohou vzájemně vypomoci.


"Já jsem Danielu líčil, alespoň jí mohu pomoci," říká s humorem Brzobohatý a otáčí se přitom na svou drahou polovičku. Dvojice k sobě perfektně ladila. Brunetka vynesla při příležitosti slavnostního večera černé šaty s vysokým rozparkem. Sladili si i nalakované nehty, ovšem jak přiznali, oba jsou detailisté: "Nejsme sladěni úplně, já mám tmavě modrý odstín a Daniela má černý," uvádí věc na pravou míru.

Doporučené video: Rozhovor s Ondřejem Brzobohatým o Daniele.


Ondřej Brzobohatý čas od času vytáhne odvážné kousky

Brzobohatý je v poslední době viděn ve společnosti s netradičními kousky, kabelka či vysoké kozačky u něj nejsou žádné velké překvapení. Na reakce okolí si ovšem nemůže stěžovat, s hejty se nepotkává: "Já si myslím, že to poslední, co lidé řeší, jsou moje nalakované nehty. Nikdo mi nic neříká," prohlásil rázně.


Bylo to vůbec poprvé, co si spolu manželský pár vyrazil na ples. "My jsme spolu vlastně na plese asi nikdy nebyli, tohle je poprvé. Já jsem byla na hasičském plese, ale tam jsem tě s sebou nevzala," vtipkuje Daniela. I jejich vztah ke společenským tancům je velmi pozitivní: "My jsme ti nejlepší tanečníci. Ještě se tady předvedeme. A takhle zní nefalšovaný sarkasmus," zakončují s úsměvem na tváři.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy