Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Netradiční úlovek: V zatopených ulicích Glasgowa se zjevila mořská panna

Zdroj: Profimedia
Vtípek

Lijáky v poslední době netrápí jen Česko nebo Německo, ale také Skotsko. Například v Glasgowě v uplynulém týdnu spadlo z mraků tolik vody, že některé čtvrti byly zaplavené. Skoty pak na jedné z ulic čekalo překvapení, zjevila se jim totiž mořská panna.

Na sociálních sítích koluje fotografie mořské panny, která byla v uplynulém týdnu spatřena v zaplavené ulici ve čtvrti Battlefield. Na snímku, který pořídil jistý Gavin Millar, je zřetelně vidět, jak mezi auty pluje žena s rybí ploutví.

„Miluju svoji čtvrť, dnes se na parkovišti rochnila ve vodě mořská panna. Doufám, že všichni, kterým povodně zkomplikovaly život, jsou v pořádku,” okomentoval snímek jeden z obyvatelů čtvrti Battlefield. Ten nevšední scénku pozoroval z okna bytu a měl tak na mořskou pannu perfektní výhled.

Všem bylo jasné, že se jedná o pouhý vtípek. Jistá žena využila netradičně zaplavených ulic, aby se v rybí ploutvi vyskotačila mezi auty a pobavila další obyvatele Glasgowa. Fotografie se ihned stala hitem nejen ve Skotsku, ale i ve světě.

Související články

Další články