Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Netradiční suvenýr: Playboy modelka vydražila své použité prsní implantáty, cena šokuje

Izunia Motyl vydražila použité prsní implantáty za neskutečnou cenu
Zdroj: Profimedia
Jetá prsa

Polská Playboy modelka Izunia Motyl vydražila své použité prsní implantáty za absolutně šokující cenu. Ta jí s přehledem zaplatila jakoukoli další plastiku. Izunia svá "jetá prsa" nabízela jako netradiční antistresové míčky anebo fešný suvenýr, který s radostí podepíše.

Netradiční antistresové míčky, tedy míče

Tak toto jsou trochu jiné antistresové míčky, než které jsme zvyklí během stresových situací mačkat. "Prodám použité prsní implantáty, vhodné jako suvenýr nebo antistresové míčky," žertovala pětadvacetiletá polská modelka Izunia Motyl na internetu. Ta si nechala opětovně zvětšit prsa, své staré implantáty tedy z legrace nabídla k prodeji. To ale ještě netušila, jakou lavinu zájmu tím spustí.

Prodám prsa, značka: Jetá

Svá "použitá prsa" původně nabízela za v přepočtu asi dva a půl tisíce korun, hladoví zákazníci ale nestačili přihazovat a jeden z dvaadvaceti chtivých zájemců o její jeté poprsí tak ve výsledku implantáty vydražil za neuvěřitelných 8850 eur, což je v přepočtu skoro 225 tisíc korun.

Zvětšení poprsí přitom modelku, která v minulosti pózovala třeba pro Playboy, stálo pouhých 94 tisíc korun, celý prodej jí tak v podstatě plastiku zaplatil. Izunia se dokonce nabídla, že výherci implantáty vlastnoručně podepíše. "Začalo to jako vtip na Instagramu, pak mi ale hodně lidí doporučilo zkusit je vážně vydražit. Věděl jsem, že někdo projeví zájem, ale tohle je šílenost," přiznal rapper Digit Davis, který modelce s dražbou netradičních antistresových míčků pomáhal.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy