Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Netradiční policejní metoda: Mladík se nechtěl přiznat ke krádeži, okolo krku mu omotali krajtu!

Indonéský policista se zřejmě rozhodl z mladíka dostat pravdu za každou cenu. Z pachatele krádeže dostal přiznání pomocí velmi netradiční metody, zatímco mladík s rukama svázanýma za zády nemohl nic dělat, policista mu okolo krku omotal obrovskou krajtu. Video obletělo celý svět, policie se za chování muže zákona musela omluvit, podle některých lidí jde totiž o mučení.

Had, kterým policista muže nutí k přiznání, je s největší pravděpodobností krajta. Jeden z policistů se baví natáčením videa, druhý muži omotává krajtu okolo krku a následně mu vyhrožuje, že mu hada strčí do pusy nebo do kalhot. Obličej plaza přitom strká vyděšenému muži přímo před oči.

Neobvyklá metoda přinesla policistům to, co chtěli, mladík se skutečně přiznal, že kradl mobilní telefony. Prý to udělal jen dvakrát. Policie chování strážníků označila za neprofesionální, podle serveru idnes.cz budou čelit internímu vyšetřování.

S největší pravděpodobností se ze strany policistů jednalo především o projev rasismu proti Papuáncům, to v Indonésii nebývá neobvyklou záležitostí.

Související články

Další články