Joshovi nikdy nestačila jen jedna partnerka a toužil jich mít současně víc. Nechtěl se ale schovávat a dělat něco za zády, a tak si pořídil rovnou tři a oficiálně. Se dvěma dokonce žije pod jednou střechou.

Skupina polygamních milenců chce upozornit na to, jaké je mít více partnerů. Josh a jeho dvě ženy Sarah a Alyssa žijí dokonce pod jednou střechou. A jejich další přítelkyně Mary-Ashley, žije odděleně. Tato netradiční polygamní skupina se svěřila s tím, jak se všichni seznámili a jak se jejich rodina a kamarádi s jejich stylem života vyrovnali.

Všichni si prošli takzvanou „openminded“ seznamkou. To je seznamka pro páry, které hledají pro vztah další partnery či páry. „Sarah a já jsme měli otevřený vztah. Když jsme našli někoho dalšího, bylo to tři měsíce po našem seznámení. Všichni kolem nás to věděli, tak jsme nemuseli nic tajit,“ vysvětluje Josh.

Všichni čtyři spolu sedí na jedné sedačce, navzájem se sebe dotýkají a otevřeně mluví o jejich setkání. „Chodili jsme se Sarah a pak jsme potkali Alyssu, kterou jsme si hned oblíbili, a tak začala chodit s námi,“ řekl Josh. „Pak jsme potkali Mary-Ashley, která byla také polygamní,“ dodává.

„Holky jsme nabrali po cestě a nemůžu si stěžovat,“ říká Joshova první přítelkyně Sarah. Mnozí lidé nemohou snést ani pomyšlení na to, že jejich partner má sex i s někým jiným. U těchto čtyř je to součástí jejich života. A když se v jejich vztahu snad jen na okamžik vyskytne nějaký problém či žárlivost, vědí, že mají ještě někoho jiného.

„Vůbec nežárlím, je úžasné, jak tyto vztahy mohou fungovat. Nemáme žádná tajemství,“ řekla Mary-Ashley. Jejich rodiny a příbuzní ale jejich nadšení tolik nesdílejí. „Ztratil jsem kvůli tomu některé přátele. Tak se už o nás před lidmi nikomu nesvěřuji, protože nechci přijít o ty další. Málokdo to umí pochopit,“ řekl Josh.

Polygamní skupina chce ukázat, že podobné vztahy mohou opravdu fungovat. A když se o polygamii bude ve společnosti více mluvit, přestane společnost vnímat podobné vztahy jako tabu. Chce to ale čas a lidé to musí vyzkoušet, aby pochopili. Josh a jeho přítelkyně jsou ale spokojení a prý by za žádnou cenu neměnili.