Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Netolický volá po odvolání Adama Vojtěcha z funkce: Lid hlasoval ve prospěch ministra zdravotnictví

Netolický volá po odvolání Adama Vojtěcha z funkce: Lid hlasoval ve prospěch ministra zdravotnictví
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Anketa
Protože pardubický hejtman Martin Netolický vyzval k odvolání ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, zeptali jsme se našich čtenářů, jak situaci vidí. Hlasování skončilo tak, že by Adam Vojtěch měl ve své funkci zůstat.

Podle hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického (ČSSD) ministerstvo zdravotnictví naprosto selhává v rozdělování zdravotnického materiálu z Číny, které má chránit před novým typem koronaviru Netolický vyzval premiéra Andreje Babiše (65), aby ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha odvolal z jeho funkce. Nahradit by ho měl náměstek Roman Prymula

Čtenáři nesouhlasí stejně jako Babiš

S odvoláním Vojtěcha Babiš rozhodně nesouhlasí a ministra zdravotnictví se zastal s tím, že ve světě je po rouškách a dalších pomůckách ohromná poptávka a navíc na to prý není vůbec vhodná chvíle.

Názor premiéra Babiše podporují také čtenáři eXtra.cz. Dotázali jsme se vás, zda souhlasíte či ne s odvoláním Vojtěcha. Většina hlasovala ve prospěch ministra zdravotnictví. Adama Vojtěcha svým hlasem podpořilo přes 1 300 čtenářů. Ti, kteří by ho chtěli z funkce odvolat, bylo něco málo přes pět set. Výsledky hlasování tedy hovoří jasně. Adam Vojtěch podle vás svoji práci vykonává správně. "Nikdo v jeho pozici nikdy neprocházel takovou zkouškou. Nerozumím tomu, že na ně lidi pořád nadávají. Sami by ten tlak nevydrželi. Já před nimi smekám," napsala jedna ze čtenářek.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy