Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Netflix v únoru nabídne spoustu dobrot: Seriály, komedie i naprosto strhující dokumenty

Zdroj: Netflix
+ Dalších 6 fotografií
novinky
Únor 2021 na streamovací službě Netflix přinese svým divákům přesně to, po čem touží. Pokračování oblíbených seriálů, zcela nové série i skvělé filmy. Opět nabídne i dokumenty, které jsou mezi diváky čím dál oblíbenější. Podívejte se na přehled.

Dokumenty na Netflixu na únor 2021:

Na místě činu: Zmizení v hotelu Cecil

Už 10. února se předplatitelé platformy Netflix mohou těšit na true-crime dokument s názvem Na místě činu: Zmizení v hotelu Cecil. Pověst nechvalně známého hotelu Cecil se po zmizení Elisy Lam ještě zhoršila. Film je sondou do jednoho z nejtemnějších míst Ameriky a jeho tvůrce má na kontě už jiné úspěšné dokumenty, například Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina či Výpověď Teda Bundyho.

Tvůj souboj s divočinou: Poprask na safari

16. února si fanoušci přírody na Netflixu mohou smlsnout na interaktivním reality TV dokumentu Tvůj souboj s divočinou: Poprask na safari. V něm se britský dobrodruh Bear Grylls opět vydá do divočiny, tentokrát aby zachránil zvířata, která utekla z rezervace. Tváří v tvář se setká s nebezpečnými predátory, ukáže, jak přežít i bez vymožeností moderní doby a nejednou jen o vlásek unikne smrti.

Filmy na Netflixu na únor 2021:

Malcolm a Marie

Příznivci dramatu si už 5. února mohou na Netflixu pustit film Malcolm a Marie z dílny Sama Levinsona. Snímek pojednává o filmaři Malcolmovi a jeho přítelkyni Marii, kteří se po premiéře filmu vrací domů a očekávají reakce kritiků. V průběhu večera ale začnou na povrch vyplouvat tajemství jejich vztahu, který projde tvrdým testem.

Červená tečka

Thriller Červená tečka vstoupí na Netflix 11. února. Vypráví příběh manželského páru, který se vydá do hor, aby ve svém vztahu opět rozdmýchal vášeň. Manželé místo toho v nemilosrdné divočině prchají před neznámým střelcem, aby si zachránili holý život.

Láska na kvadrát

11. února diváky potěší polská romantická komedie s názvem Láska na kvadrát. Slavný novinář a vyhlášený sukničkář musí přehodnotit celý svůj život poté, co se zamiluje do záhadné modelky, která vede dvojí život.

Všem klukům: Navždy s láskou

Potřetí a naposledy se na Netflix vrátí Lara Jean v romantické komedii Všem klukům: Navždy s láskou. V prvním filmu vše začalo dávným milostným dopisem – a vznikl z toho nový vztah. Co má budoucnost přichystaného pro Laru Jean a Petera, se diváci dozví už 12. února.

Jako v bavlnce

Už 19. února na Netflix přijde černá kriminální komedie s názvem Jako v bavlnce. V té zákonná zástupkyně pod svou kontrolou vězní klienty, nečeká ale, že její poslední případ nabere obrátky, které rozhodně nemohla předvídat.

Asi se zblázním

Španělská romantická komedie Asi se zblázním se na Netflixu objeví 26. února. Hlavní hrdina Adri s Carlou zažije hodně divokou noc. Když se pak s ní chce znova setkat, zjistí, že se kvůli tomu bude muset nechat zavřít do blázince.

Seriály na Netflixu na únor 2021:

Kosmokid

Od tvůrce dnes už legendárního animovaného seriálu The Powerpuff Girls přichází 2. února na Netflix první řada seriálu Kosmokid. Chlapcův sen stát se superhrdinou se splní, když najde pět kosmických kamenů moci. Ale zachránit svět je těžší, než se zdálo – a sám to rozhodně nezvládne.

Cesta svatojánských mušek

3. února se uživatelé Netflixu dočkají první řady seriálu Cesta svatojánských mušek, který je natočený podle stejnojmenného knižního bestselleru. Tully a Kate se na Firefly Lane potkaly už jako malé a 30 let společného prožívání životních zvratů z nich udělalo nerozlučné nejlepší kamarádky.

Související články

Další články