Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Netflix v březnu uspokojí každého diváka: Úplně nová věc od tvůrců Papírového domu

Zdroj: Se svolením: Netflix
+ Další 3 fotografie
přehled
Březen 2021 na streamovací službě Netflix přináší svým divákům přesně to, po čem touží. Rovnou čtyři zcela nové seriály, skvělé filmy i reality show. Chybět nebude ani španělská tvorba, která je mezi diváky po úspěchu Papírového domu čím dál oblíbenější. Podívejte se na přehled.

Seriály na Netflixu na březen 2021:

Nový seriál Pacific Rim: Země nikoho

Už 4. března se mohou předplatitelé Netflixu těšit na první řadu anime seriálu Pacific Rim: Země nikoho V něm Kaijuové zpustoší Austrálii a dva sourozenci se v nalezeném Jaegrovi vydávají hledat rodiče. Cestu jim zkříží neznámí tvorové, pochybné existence i nečekaní spojenci. Jde o adaptaci filmů Pacific Rim – Útok na Zemi (2013) a Pacific Rim: Povstání (2018).

Nový seriál Dealer

Dne 10. března se obzvláště fanoušci kriminálek mohou těšit na první řadu francouzského seriálu Dealer vytvořeného podle stejnojmenného filmu. Ten pojednává o režisérovi hudebních videoklipů jménem Franck, který se při natáčení příběhu drogového bosse Tonyho nechtěně ocitne ve středu války gangů.

Reality show Vafle + Mochi

16. března Netflix uvede novou reality show s názvem Vafle + Mochi, která má být zajímavou podívanou pro dospělé a vzdělávacím pořadem pro děti. Zvídavé loutky Vafle a Mochi v seriálu cestují po světě, objevují zajímavá jídla i cizokrajné kultury a učí se vařit z čerstvých surovin. Zajímavou součástí je bývalá první dáma USA Michelle Obama

Holky z červeného gauče

Fanoušci španělské tvorby se mohou už 16. března těšit na novou chuťovku od tvůrců oblíbeného seriálu Papírový dům První řada seriálu Holky z červeného gauče bude pojednávat o třech ženách nucených k prostituci, které zažijí na útěku před pasákem a jeho nohsledy šílené věci.

Filmy na Netflixu na březen 2021:

Komedie Ranařky

Netflix zahájí filmový březen hned velmi slibným komediálním kouskem Ranařky V něm se šestnáctiletá stydlivka, kterou štve toxická a sexistická atmosféra na střední, nechá inspirovat bouřlivou minulostí svojí mámy a anonymně vydá školní plátek, který rozpoutá revoluci za rovnoprávnost. V jedné z vedlejších rolí se objeví Patrick Schwarzenegger, syn legendárního Arnolda.

Nový film Stráž

Už 5. března na Netflix vtrhne bývalá Bond girl Olga Kurylenko v akčním filmu Stráž. Ukrajinská kráska v něm hraje skvěle vycvičenou francouzskou vojačku, kterou po traumatizující bojové misi převelí domů. Tam ale využije svoje smrtící schopnosti a vypátrá muže, který ublížil její sestře.

Rodinná komedie Yes Day

Kdo si chce u televize oddechnout, toho 12. března jistě potěší celovečerní rodinná komedie Yes Day Rodiče už mají po krk toho říkat na všechno „ne“, a tak nechají děti, aby si pro jednou určily pravidla samy. Divoké dobrodružství v hlavní roli s Jennifer Garner tak začíná.

Související články

Další články