Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Netflix ukázal první trailer k seriálu Wednesday od Tima Burtona: Fanoušci kultu jsou ve varu

+ Další 3 fotografie

Legendární snímek Addamsova rodina byl natočen už v roce 1991. U diváků získal ohromnou oblibu a na televizních obrazovkách se vysílá dodnes. Od doby, kdy byla mysteriózní komedie poprvé uvedena, uběhla už pěkná řádka let. Teď to vypadá, že se pokračování tohoto kultu chopí ten nejpovolanější - režisér Tim Burton. První ukázky seriálu Wednesday jsou již nyní k vidění na YouTube.

Tim Burton sice seriál nebude přímo režírovat, podle informací Netflixu však bude šéfovat kreativnímu týmu kolem seriálu, takže jeho rukopis, který si diváci oblíbili třeba v Mrtvé nevěstě či Karlíkovi a továrně na čokoládu, bude v nové Addamsově rodině hodně znát.

Očekávání diváků i filmových kritiků rozhodně nejsou malá. A když se díváme na trailer, dovolíme si tvrdit, že oprávněně.

Velká očekávání

V titulní roli seriálu, který zatím nemá ještě určené přesné datum premiéry, se objeví Jenna Ortega. Její matku Morticii hraje Catherine Zeta-Jones, roli otce Gomeze dostal Luis Guzmán a notoricky známého Pugsleyho hraje Isaac Ordonez.

Podle zákulisních dohadů se zdá, že Netflix vkládá do seriálu obrovské naděje, jak píše portál messengernewspapers.co.uk. Bude tak zajímavé sledovat, jak se pokus o znovuoživení kultu povede.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy