Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Netflix připravil na duben lahůdky: Stane se fantasy Světlo a stíny novým seriálovým hitem?

Seriál Světlo a stíny bude patřit v dubnu k největším hitům Netflixu.
Zdroj: Se svolením: Netflix / Se svolením: Netflix
+ Dalších 5 fotografií
NETFLIX

Duben 2021 je na Netflixu opět plný novinek, ať už filmových nebo seriálových. V seriálech se můžeme těšit například na novou fantasy Světlo a stíny, mezi filmy najdeme třeba oceňované drama Betonový kovboj. Další zajímavé novinky najdete v našem přehledu.

Seriály na Netflixu na duben 2021:

Krimi Snadný prachy

Seriálové pokračování švédské kriminální trilogie, která byla k vidění i v našich kinech, má premiéru 7. dubna. První série krimi Snadný prachy se odehrává o deset let později než původní filmy a s novými postavami. Svět start-upů je nemilosrdný, což postavy rychle poznají. Když se jejich svět střetne s kriminálním podsvětím, půjde o opravdovou zkoušku loajality, přátelství a obchodních partnerů. To vše budou muset řešit v honbě za snadným výdělkem.

Nový seriál Neztrapňuj mě, tati!

Sitkom Neztrapňuj mě, tati!, který bude uveden 14. dubna, je částečně založen na vztahu herce Jamieho Foxxe a jeho dcery Connie. Neztrapňuj mě, tati! vypráví příběh single otce a vlastníka kosmetické značky, který se snaží vyrovnat s tím, že se k němu nastěhovala jeho tvrdohlavá dospívající dcera. Jde o skutečný rodinný podnik - Jamie Foxx hraje hlavní roli a dcera Connie seriál produkuje.

Seriál Neviditelná nula

Italský seriál Neviditelná nula, který bude mít premiéru 21. dubna, je Netflixem hodně propagovaný a jsou do něj vkládány velké naděje. Neviditelná nula je příběhem teenagera, který dokáže být neviditelný a spolu se svými kamarády musí zachránit jejich čtvrť před pofidérním kriminálníkem. Navíc se zamiluje do záhadné studentky umění.

Nový seriál Světlo a stíny

Netflix už vytvořil několik populárních fantasy sérií, ale Světlo a stíny působí jako ten zatím největší z nich. Seriál Světlo a stíny je založen na populární knižní sérii Griša spisovatelky Leigh Bardugo. Království Ravka bylo pohlceno temnotou a je ovládáno příšerami, které se živí lidským masem. Mladá vojačka Alina Starkov ovšem u sebe objeví skryté schopnosti, které by mohly sjednotit Ravku. V tu chvíli se ovšem proti ní postaví ještě daleko mocnější síly, které se ji pokusí zničit. Světlo a stíny bude mít premiéru 23. dubna.

Filmy na Netflixu na duben 2021:

Drama Betonový kovboj

Snímek, který zaujal poroty na filmových festivalech, Netflix uvedl 2. dubna. Britský herec Idris Elba a Caleb McLaughlin se představují v hlavních rolích v příběhu o klukovi, který má začít žít se svým odloučeným otcem ve Philadelphii. Jeho otec se přitom věnuje neobvyklé činnosti - je městským kovbojem. Ačkoliv se to může zdát bizarní, Betonový kovboj je inspirován skutečným klubem ve Philadelphii, který se věnuje jízdám na koních ve městech.

Komedie Thunder Force

Americké herečky Melissa McCarthy a Octavia Spencer diváky rozesmějí už 9. dubna v komedii o dvou nepravděpodobných superhrdinkách po čtyřicítce. Když se dvě odloučené kamarádky z dětství spojí, aby zabránili superpadouchovi zničit město Chicago, je o zábavu postaráno. V dalších rolích uvidíme například Jasona Batemana nebo Bobbyho Canavaleho jako záporáka Kinga.

Horor Co jsme viděli, co jsme slyšeli

Na závěr měsíce, konkrétně 30. dubna, si Netflix připravil horor s herečkou Amandou Seyfried v hlavní roli. Mladá talentovaná výtvarnice Catherine a její manžel (James Norton) se rozhodnou opustit Manhattan a začnou žít na maloměstě. Catherine ovšem brzy začne mít podezření, že jejich dům ukrývá jistá tajemství, která měla být navždy pohřbena. Ale, co když se největší tajemství skrývá mezi manželi? Vedle Amandy Seyfried a Jamese Nortona uvidíme ve snímku také Natalii Dryer, Karen Allen nebo F. Murray Abrahama

A už jste viděli největší březnovou novinku Netflixu, kterou je bezesporu seriál Holky z červeného gauče? ➔

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy