Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Netflix představuje novinky na leden 2021: Pokračování oblíbených seriálů i skvělé filmy

V roce 2021 přinese Netflix například další řadu animovaného seriálu Rozčarování a nový dramatický seriál Winx Saga: Osud.
Zdroj: Netflix, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
novinky
Leden 2021 na streamovací službě Netflix přinese svým divákům to, po čem touží. Pokračování oblíbených seriálů, zcela nové série i skvělé filmy. Opět nabídne i dokumenty, na kterých si diváci tolik smlsávají. Podívejte se na přehled.

Dokumenty na Netflixu na leden 2021:

Velký průvodce meditací

Už 1. ledna se diváci na Netflixu mohou těšit na první řadu dokumentárního seriálu Velký průvodce meditací. Spoluzakladatel společnosti Headspace, buddhistický mnich a úspěšný autor Andy Puddicombe přináší osobní příběhy i tipy a představuje příjemně animovaný pohled na výhody meditace a nabízí techniky a instrukce, abyste se do toho mohli pustit i vy.

The Minimalists: Méně je teď a tady

Dlouholetí přátelé Joshua Fields Millburn a Ryan Nicodemus udělali z minimalismu celosvětové hnutí a ukážou vám, jak se i s málem dá žít mnohem líp J. F. Millburn a Ryan Nicodemus jsou podepsaní i pod dokumentem „Minimalism: A Documentary About the Important Things“. Jejich film The Minimalists: Méně je teď a tady bude na Netflixu už 1. ledna.

Crack: Kokain, korupce a konspirace

Během hospodářské krize se objeví levná a silná droga, a to ve společnosti vyvolá paniku a rozhořčení umocněné rasismem. Dokument Crack: Kokain, korupce a konspirace nabízí detailní pohled na historii cracku v 80. letech. Na Netflixu už 11. ledna.

Filmy na Netflixu na leden 2021:

Vykopávky

Film Vykopávky, který na Netflix dorazí 15. ledna, přibližuje okolnosti nalezení známého pohřebního místa v Sutton Hoo (Suffolk, UK). Edith Pretty si najme místního archeologa Basila Browna, aby prozkoumal mohyly, které se nacházejí na jejím pozemku.

Střípky ženy

7. ledna se mohou diváci Netflixu těšit na intimní drama Střípky ženy. V něm se žena učí žít se svou ztrátou. Režie se ujal Kornél Mundruczó a scénář k filmu napsala Kata Wéber. Hlavní role hrají Vanessa Kirby a Shia LaBeouf

Double Dad

15. ledna se diváci Netflixu mohou podívat na komedii Double Dad. Ta pojednává o mladé dívce, která vyrůstala v hipísácké komunitě, a když její matka odjede do zahraničí, využije příležitosti a začne pátrat po svém biologickém otci

Bílý tygr

Jestli chce ambiciózní řidič bohaté indické rodiny uniknout před chudobou a začít podnikat, musí vzít rozum do hrsti. Adarsh Gourav, Rajkummar Rao a Priyanka Chopra Jonas v adaptaci bestselleru Aravinda Adigaa v režii Ramina Bahraniho. Bílý tygr bude na Netflixu už 22. ledna.

Seriály na Netflixu na leden 2021:

Lupin

Zloděj gentleman Assane Diop se v krimiseriálu Lupin vydává ve šlépějích Arsèna Lupina pomstít příkoří, které jeho otci způsobila jedna bohatá rodina. Hlavní roli obsadil herec Omar Sy, kterého si diváci mohou pamatovat z filmu Nedotknutelní První série bude na Netflixu už 8. ledna.

Cobra Kai

8. ledna na Netflix dorazí třetí řada oblíbeného seriálu Cobra Kai, který se dočkal i nominace na cenu Emmy. Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. Jde o další pokračování série filmů Karate Kid

Rozčarování

Středověké animované Rozčarování o princezně Bean, která má problémy s pitím, jejím kurážném elfovi jménem Elf a o jejím osobním démonovi Luci se odehrává v rozpadajícím se středověkém království jménem Dreamland. Všichni drží spolu a snaží se vypořádat se zlobry, harpiemi, skřítky, šotky, trolly a lidskými blázny. Třetí řada seriálu Rozčarování od Matta Groeninga, tvůrce Simpsonových, na Netflixu vyjde 15. ledna.

Winx Saga: Osud

V seriálu Winx Saga: Osud, který přijde na Netflix 22. ledna, se víly učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, soupeří mezi sebou a musí si taky dávat pozor na životu nebezpečné příšery.

Jurský svět: Křídový kemp

Seriál Jurský svět: Křídový kemp, jehož druhá série přijde na Netflix 22. ledna, vypráví příběh šesti teenagerů, kteří si přijeli užít dobrodružství v táboře na druhé straně Mlžného ostrova a museli začít spolupracovat, aby přežili dinosaury, kteří ostrov pustoší. Jako by puberta nebyla náročná sama o sobě...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy