Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Netflix oznámil prequel seriálu Zaklínač: Ukáže, co bylo 1200 let před zrozením Geralta

Netflix oznámil prequel seriálu Zaklínač: Ukáže, co bylo 1200 let před zrozením Geralta
Zdroj: Netflix
+ Dalších 9 fotografií
novinka
Netflix oznámil nový seriál s názvem The Witcher: Blood Origin, který bude prequelem pro populární seriál Zaklínač. Děj se bude odehrávat 1200 let před příchodem Geralta z Rivie a v šesti dílech ukáže zrod vůbec prvního zaklínače ve světě monster, běžných lidí a elfů.

V prosinci se na platformě Netflix objevil dlouho očekávaný seriál Zaklínač, kde se v roli Geralta z Rivie objevil Henry Cavill. Už před jeho premiérou se diváci a fanoušci knižní a herní série nemohli dočkat, proto byla druhá série oznámena dokonce ještě před vypuštěním té první. Nyní Netflix přišel s dalším překvapením.

Na twitterovém účtu Netflixu se objevila informace, že se předplatitelé mohou těšit na nový seriál s názvem The Witcher: Blood Origin, který bude prequelem k seriálu Zaklínač. Děj se bude odehrávat 1200 let před příchodem Geralta a ukáže zrod vůbec prvního zaklínače.

Producent a scénárista Declan de Barra, který se nového projektu ujal, je z jeho vzniku nadšený. „Celý život jsem fanouškem fantasy žánru, a proto mám ohromnou radost, že budu mít příležitost divákům nabídnout příběh o zrodu prvního zaklínače. Nad takovým seriálem jsem přemýšlel už od chvíle, kdy jsem knižní sérii Zaklínač poprvé četl,“ uvedl de Barra podle webu Ladbible.

Zaklínač

Zatímco prequel je nyní jen ve fázi příprav, natáčení druhé série Zaklínače je po pandemii koronaviru už v plném proudu. Během natáčení té první štáb zavítal na Slovensko, tam by se měl letos vrátit, a navíc herci navštíví i Česko, jehož krajina je pro natáčení exteriérů dokonalá. Kdy a kam přesně u nás štáb zavítá, je ale zatím stále otázkou.

Související články

Další články