Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Neteř princezny Diany se vdala: Na pohádkové svatbě v Africe nechybělo její dvojče

Lady Amelia Spencer se vdala.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Svatba

Lady Amelia Spencer (30), neteř zesnulé princezny Diany (†36), se vdala za dlouholetého partnera Grega Malletta. Kouzelná svatba proběhla na vrcholku hory v Jižní Africe, jak prozradila sama Amelia na sociálních sítích. Ze svatebního dne sdílela zamilovanou fotografii.

Společně oslavili čtrnáct let vztahu a konečně se rozhodli, že se vezmou. Neteř zesnulé princezny Diany lady Amelia Spencer prožila v několika posledních dnech opravdu nádherné okamžiky.

Vzala si za muže svého dlouholetého přítele fitness trenéra Grega Malletta. Ze svatebního dne sdílela Amelia zamilovanou fotografii na sociální sítě, kde se společně s novomanželem drží a vypadají vedle sebe nádherně. Amelia oblékla hedvábné šaty v barvě champaigne s botami na platformě, zatímco Greg zvolil ležérnější outfit, a to stylový oblek na míru a bílé tenisky.

Pohádková svatba na farmě

Pohádková svatba proběhla podle webu Page Six na farmě La Cotte poblíž Kapského města v Jižní Africe. „Moc to pro mě znamená vdát se tady. Posledních 14 let jsme tu společně vyrůstali a jsou tu všechny naše nejšťastnější chvíle. Nyní je to ještě výjimečnější,“ prozradila Lady Amelia magazínu Hello!. Pár se zasnoubil v červenci 2020.

Mezi přítomnými hosty nechybělo ani Améliino dvojče lady Eliza, sestra Kitty a bratr Samuel. Její otec, Dianin bratr Charles Spencer, se svatebního dne z neznámých důvodů nezúčastnil. Není také známé, zda se svatby zúčastnili další členové královské rodiny.

Související články

Další články