Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Neteř Jardy Jágra promluvila: Strejda pařil celé léto a holka z jeho postele je snad úplně blbá!

Ještě že Jarda má takovou ochránkyni!
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Božský hokejista Jaromír Jágr měl vždy ke své krásné neteři Pavlíně velmi blízko. V těžkých chvílích si vždy navzájem pomáhají. I Pavlíny se dotkla celá ta divná aféra s fotkou spícího Jardy. Co k celé kauze řekla? A proč ona sama potřebuje za strejdou odletět na Floridu?

Jak správně odhadujete, tak nám to nedalo, a když Pavlína Jágrová (25) navštívila naši redakci, tak jsme se museli zeptat i na nedávný skandálek s fotkou spícího Jardy.

Sama Pavlína nechápe, kde se selfíčko najednou vzalo. Dozvěděla se to vlastně minulý týden od nás, když jsme ji kontaktovali, a byla z toho dost v šoku, kdo se zas snaží jejího milovaného strýce využít.

„Lidi jsou vážně ubozí, když dokážou kšeftovat s takovými věcmi. Naštěstí se to vše vlastně pak přeformovalo ve fór, kdy si z toho spousta lidí dělala srandu. Podle mě strejda byl jen na nějakém mejdanu a pak prostě ta fotka vznikla. Celé léto si tu užíval a proč ne! Nikoho nemá, měl čas, jen toho někdo zneužil. Naštěstí je nad věcí. Ale rozhodně nejde o věc, která by se komukoliv měla dělat. Stále přemýšlím, jestli to prodávala ta slečna, nebo byla tak hloupá a někomu to ze srandy poslala,“ řekla krásná blondýnka a dál už se ke kauze nechtěla vyjadřovat. Radši to chce hodit za hlavu.

Spousta lidí si myslí, že Pavlína má vše, na co si vzpomene, že ji Jarda zahrnuje bohatstvím a zajistil jí i slávu. Ale to se opravdu mýlíte. Sice její strejda není žádný škudlil, ale většinu si vydobyla sama křehká blondýnka. Ale když jí je nejhůř, Jarda je tu na pomoc když je milované Pavlínce nejhůř.

Zatím si pohrává s myšlenkou zkusit své štěstí v zahraničí, do rodného města se rozhodně k mamce a babičce s dědou vrátit nechce. Zatím zkouší své štěstí v Praze a věnovat se naplno svému blogu.

„Tam není vůbec žádné vyžití. Nic se tam neděje. Ráda tam jezdím za rodinou, ale žít už bych tam nechtěla. Spíš přemýšlím o cizině, že bych se někam přestěhovala. Takový New York by mě hodně lákal,“ rozpovídala se kráska.

Ta se momentálně do Ameriky chystá, sice nikoliv zatím do New Yorku, ale za strejdou na Floridu, aby si odpočinula a srovnala myšlenky. „Už se tam vážně těším, nejen kvůli teplu, ale kvůli nákupům samozřejmě také. Poletí se mnou asi kamarádka. Strejda mi chce vynahradit to, že jsem s ním letos nebyla ve Vegas, a rovnou se půjdu podívat i na zápas. Máme spolu krásný vztah, spíš je to takový můj brácha než strejda,“ dodala s úsměvem Pavlína.

Související články

Další články