Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Netahej své ženy k mým dětem! Angelina Jolie dala Pittovi tvrdé ultimátum

Hvězdná herečka Angelina Jolie.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Omezení
Angelina Jolie (44) je opět v procesu zakazování a tentokrát přišla za Bradem Pittem (56) s varováním, že jejich děti se k Bradově dlouholeté kamarádce ani nepřiblíží. Úplně stejně zakázala svým dětem se vídat s Jennifer Aniston (51), což porušila dcera Shiloh (13). Dokonce se zeptala svého otce Brada, zda seriálovou Rachel nemůže oslovovat "mami".

Americká herečka Angelina Jolie má s Bradem Pittem šest dětí a od roku 2016 jsou rozvedení. Jolie tak přišla o manžela a o děti se pravděpodobně připravit nenechá. Zkouší to ale tou nejhorší možnou cestou. Zakazovat dětem, aby vídaly někoho jiného, je možná trochu moc...

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Jeden zákaz, druhý zákaz

Za Bradem Pittem přišla Angelina už před časem. Výslovně si nepřála, aby se jejich děti přibližovaly k jeho bývalé ženě Jennifer Aniston, Shiloh však matku neposlechla a za Bradem přišla s dotazem, zda by Jenn nemohla říkat "mamko". Brad je naopak velmi rád, že se jeho děti přátelí s těmi, které kolem sebe má.

Angelina zřejmě bere jako svou konkurenci i dlouholetou kamarádku Brada Aliu Shawkat, třicetiletou krásnou herečku, o které se doteď netuší, jak to spolu s Bradem mají. Herečka Angelina Jolie se rozhodla, že poté, co dcera Shiloh trávila moc času s Aliou, to zatrhne. Když jsou děti u Brada, ženy se k nim nepřiblíží.

Žádné přátelství se nekoná

Brad si zjevně myslel, že Angelina s Aliou bude vycházet, to se ale spletl. Hvězda snímku Lara Croft: Tomb Raider zakázala, aby se jejich děti dostaly do styku s Bradovými kamarádkami. Zdroj pro The Mirror uvedl, že Angelina moc kamarádek nemá a "s novou přítelkyní svého exmanžela se přátelit rozhodně nebude".

Brad byl s Aliou často vídán na společenských akcích a podle posledních informací se Alia často zdržuje i u něj doma. To už vytáčí i Jennifer, která o vztahu s ním nebude uvažovat, dokud se hollywoodský krasavec nerozhodne, co vlastně chce.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy