Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Netahej své ženy k mým dětem! Angelina Jolie dala Pittovi tvrdé ultimátum

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Omezení
Angelina Jolie (44) je opět v procesu zakazování a tentokrát přišla za Bradem Pittem (56) s varováním, že jejich děti se k Bradově dlouholeté kamarádce ani nepřiblíží. Úplně stejně zakázala svým dětem se vídat s Jennifer Aniston (51), což porušila dcera Shiloh (13). Dokonce se zeptala svého otce Brada, zda seriálovou Rachel nemůže oslovovat "mami".

Americká herečka Angelina Jolie má s Bradem Pittem šest dětí a od roku 2016 jsou rozvedení. Jolie tak přišla o manžela a o děti se pravděpodobně připravit nenechá. Zkouší to ale tou nejhorší možnou cestou. Zakazovat dětem, aby vídaly někoho jiného, je možná trochu moc…

Jeden zákaz, druhý zákaz

Za Bradem Pittem přišla Angelina už před časem. Výslovně si nepřála, aby se jejich děti přibližovaly k jeho bývalé ženě Jennifer Aniston, Shiloh však matku neposlechla a za Bradem přišla s dotazem, zda by Jenn nemohla říkat „mamko“. Brad je naopak velmi rád, že se jeho děti přátelí s těmi, které kolem sebe má.

Angelina zřejmě bere jako svou konkurenci i dlouholetou kamarádku Brada Aliu Shawkat, třicetiletou krásnou herečku, o které se doteď netuší, jak to spolu s Bradem mají. Herečka Angelina Jolie se rozhodla, že poté, co dcera Shiloh trávila moc času s Aliou, to zatrhne. Když jsou děti u Brada, ženy se k nim nepřiblíží.

Žádné přátelství se nekoná

Brad si zjevně myslel, že Angelina s Aliou bude vycházet, to se ale spletl. Hvězda snímku Lara Croft: Tomb Raider zakázala, aby se jejich děti dostaly do styku s Bradovými kamarádkami. Zdroj pro The Mirror uvedl, že Angelina moc kamarádek nemá a „s novou přítelkyní svého exmanžela se přátelit rozhodně nebude“.

Brad byl s Aliou často vídán na společenských akcích a podle posledních informací se Alia často zdržuje i u něj doma. To už vytáčí i Jennifer, která o vztahu s ním nebude uvažovat, dokud se hollywoodský krasavec nerozhodne, co vlastně chce.

Související články

Další články