Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nesvéprávná Britney Spears: Z popové princezny se stala královna skandálů, teď na sobě maká a nesmí otěhotnět

Nesvéprávná Britney Spears: Z popové princezny se stala královna skandálů, teď na sobě maká a nesmí otěhotnět
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY
Britney Spears, která slaví dnes 39. narozeniny, svého času patřila k nejoblíbenějším a nejúspěšnějším zpěvačkám planety. Jenže svou slávu tak úplně neunesla, psychicky se zhroutila a už několik let je nesvéprávná. O jejím životě rozhodují jiní, Britney však dělá vše pro to, aby vzala svůj život zase do vlastních rukou. A podporuje ji v tom i její kamarádka Paris Hilton.

Britney Spears se narodila v roce 1981 v americkém městě McComb. Když jí bylo osm let, tak se přihlásila na konkurz do Mickey Mouse Clubu, kde potkala i svého budoucího partnera Justina Timberlakea Taky se věnovala tanci a objevila se i v reklamách.

Britney Spears na vrcholu slávy

Brzy odstartovala svou pěveckou kariéru, ve které sbírala jeden úspěch za druhým. Na začátku se proslavila hitem a stejnojmenným albem Baby One More Time, které se v zámoří drželo šest týdnů v čele hitparád.

Z Britney Spears se stala jedna z nejúspěšnějších teenagerek všech dob, která měla miliony fanoušků po celém světě. V roce 1999 se objevila na titulní stránce Rolling Stone, taky díky svému prvnímu albu byla zvolena umělkyní roku a o rok později se dočkala i dvou nominací na ceny Grammy

Nesvéprávná Britney Spears

Sbírala jeden úspěch za druhým, ovšem čas od času taky šlápla vedle. Jako třeba se svým třetím albem, které bylo velkým propadákem. Stejně jako její účinkování ve filmu Crossroads, za což dostala Zlatou malinu

Britney Spears se proslavila také svým kontroverzním vystupováním na pódiu. Jednou se na něm objevila jen spoře oděná, jindy byla omotaná hroznýšem, pak se zase líbala s Madonnou

Známá zpěvačka vydala i další alba, uvedla taky svůj parfém nebo reality show Britney & Kevin. Její osobní život byl však veřejný celému světu a Britney se propadala do stále horšího psychického stavu. V roce 2007 nastoupila protialkoholní léčbu, jenže tu ihned přerušila. Bojovala taky s drogami a byla tak na dně, že si jednoho dne zničehonic oholila hlavu. O rok později byla kvůli špatnému psychickému stavu hospitalizována a následně byla zbavena svéprávnosti. Jejím nuceným opatrovníkem se stal její otec Jamie Spears, ten ale loni onemocněl a kontrolu nad ní převzala Jodi Montgomery, ovšem letos v září tuto funkci zpátky převzal zpěvaččin otec, který by měl jejím opatrovníkem být do února, kdy se bude její stav znovu přezkoumávat. Britney Spears však proti svému otci neustále bojuje.

Britney Spears chce další dítě

Spears, která dříve čtyři roky randila s Justinem Timberlakem, má také dva syny – Seana Prestona a o rok mladšího Jaydena Jamese. Jejich otcem je tanečník Kevin Federline, kterého si Britney v roce 2004 vzala. Jejich vztah ale dlouho nevydržel a dva měsíce po narození jejich druhého syna zpěvačka požádala o rozvod A dlouho nevydrželo ani její předešlé manželství. Za Allana Alexandera, kterého si vzala v Las Vegas, totiž byla provdána jen dva roky.

Spears by chtěla i třetí dítě, které by si ráda pořídila se svým současným partnerem Samem Asgharim. Jenže její otec je proti tomu, aby založila novou rodinu, a tak jí zakázal, aby znovu otěhotněla.

Britney Spears, Paris Hilton a jejich selfie

Zdá se ale, že Britney jen tak nesloží zbraně a bude o své přání bojovat. Ostatně, podporuje ji také její dlouholetá kamarádka Paris Hilton „Mám ji tak moc ráda a mám pocit, že pokud jste dospělí, tak byste měli být schopni žít svůj život a neměli byste být ovládáni,“ cituje Paris portál billboard.com. „Já mám prostě pocit, že nemá nad svým životem žádnou kontrolu, a prostě si nemyslím, že je to fér,“ dodala.

Mimochodem, právě Paris Hilton se společně s Britney Spears považují za zakladatelky selfie „Před 14 lety jsme s @britneyspears vynalezly selfie,“ napsala Paris v listopadu na svůj Twitter a přidala fotku, na které se obě usmívaly do kamery.

Hilton tento příspěvek nahrála jen několik týdnů poté, co světlo světa spatřil dokument This Is Paris. Ten byl natočený právě o životě slavné dědičky hotelového impéria, ve kterém Paris mimo jiné prozradila hodně o týrání v dětství, toxických vztazích i obrovském tlaku médií, který ji celý život provází.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy