Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nesvéprávná Britney Spears chtěla otěhotnět: Její otec Jamie řekl razantní ne

Nesvéprávná Britney Spears chtěla otěhotnět: Její otec Jamie řekl razantní ne
Zdroj: archiv Britney Spears
+ Dalších 10 fotografií
skandály
Jakkoliv je Britney Spears (38) dobrá zpěvačka, lidé si ji už navždy budou pamatovat jako tu, která se naprosto sesypala, oholila si hlavu a mlátila do auta. Právě kvůli svému psychickému zhroucení byla zbavena svéprávnosti a její život dodnes řídí otec Jamie. Ten jí dokonce zakázal otěhotnět s přítelem Samem Asgharim (26).

Zpěvačka Britney Spears má za sebou několik bouřlivých let, zdá se ale, že dnes už je naprosto v pořádku. Proto si chce založit rodinu s přítelem Samem Asgharim. Její otec Jamie Spears je ale proti a těhotenství jí doslova zakázal.

S otázkou otěhotnění se Britney obrátila na soud, kde uvedla, že její otec nechce, aby měla další dítě. Jamie o jejím životě rozhoduje od roku 2008, kdy byla zpěvačka zbavena svéprávnosti. Musí se ho ptát i na to, za co může utratit své peníze.

Svého nynějšího přítele Britney poznala v roce 2016 na natáčení videoklipu, dohromady se dali v roce 2017 a od té doby jsou spolu velmi spokojení. Proto je nešťastná, že je její otec proti tomu, aby s ním založila rodinu.

Dospělost

Podle zdroje, který promluvil pro americký magazín Us Weekly, se dnes Britney cítí mnohem vyspělejší než v minulosti a ví, že je na dítě připravená víc, než když porodila své dva syny Prestona (14) a Jaydena (13). Asghariho by si prý chtěla i vzít, ale i tento krok musí schválit její otec.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy