Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Nesvačilová v Playboyi: Dorazila těhotná Myslivcová i spoře oděná Lady Dee s novým přítelem

Playboy s Denisou Nesvačilovou: Dorazila těhotná Myslivcová i Lady Dee s novým mužem
Zdroj: Herminapress/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 39 fotografií
křest

Denisa Nesvačilová nedávno překvapila veřejnost tím, že se odvázala a nafotila žhavé fotky pro pánský magazín Playboy. Večírek při příležitosti křtu očekávaného čísla si nemohlo nechat ujít mnoho známých tváří. Na místě nechyběla ani naše redakce. 

Exmilenka Petra Kolečka, rusovlasá herečka Denisa Nesvačilová překvapila veřejnost nafocením snímků pro pánský magazín Playboy. Sama již dříve přiznala, že ukázala více, než chtěla. Není tedy divu, že na vyzývavé, i když nevulgární snímky bylo zvědavých mnoho známých osobností. Proto si nemohli nechat ujít čtvrteční křest červnového čísla, kde nechyběla ani naše redakce.

Křest vydání Playboye s Nesvačilovou se konal v pražském Soul Love. Ze známých hereckých tváří dorazili například Alena Doláková či Karel Heřmánek. Z hudebníků se na večírku ukázal rapper Raego. Dokonce dorazily i těhotné Dominika Myslivcová a Denisa Pfauserová. Čtvrteční akci si nenechaly ujít ani Bára Mlejnková s Veronicou Biasiol, které opět tokaly celý večer a ukázaly, že jim vztah klape. A dorazila například i hvězda filmů pro dospělé Lady Dee.

Denisa Nesvačilová jako hvězda večera

Hvězdou večera byla samozřejmě Denisa Nesvačilová, která okouzlila ve svůdných černých šatech. Celý večer byla na roztrhání. Rozdávala úsměvy na všechny strany, poskytovala jeden rozhovor za druhým, nebo pózovala fotografům.

Rozhovor s Denisou Nesvačilovou o focení pro Playboy
 

Čtvrteční křest kalendáře byl skutečně vydařenou akcí. Spousta celebrit, playmates a nádherně oblečených žen, nechybělo nic. V galerii se můžete podívat, kdo všechno dorazil a jak si celou akci užívali.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy