Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nestydy v Cannes: Skoro nahá Irina Shayk, bývalka Kanyeho Westa i vyhublá lady Victoria

Festival v Cannes: Nestydaté herečky a modelky na červeném koberci
Zdroj: profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Módní policie

Celebrity z celého světa se sjíždějí do Cannes, kde stále probíhá mezinárodní filmový festival. Kromě krásně a elegantně oblečených hvězd se na červeném koberci objevilo i několik hanbatých hereček a modelek, které se zřejmě předháněly v tom, kdo z nich ukáže víc kůže, o čemž se můžete přesvědčit sami v galerii.

Všechny oči se na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes upíraly na modelku Irinu Shayk. Ta se totiž před hotelem Martinez ve francouzském městečku promenádovala jen ve spodním prádle a černé průsvitné šifonové látce, jak napsal web People. Černé spodní prádlo bylo od Gucciho a look doladila ruská modelka o masivní náhrdelník s kameny, velké černé sluneční brýle a rudou rtěnku.

Ačkoli má Irina krásnou postavu, na festival jako je tento se průsvitný look příliš nehodí. Na premiéru snímku Firebrand zase zvolila kožený překřížený top s velmi nízko položenou dlouhou sukní od značky Mowalola, která odhalovala Irinino břicho. Jenže ani tímto outfitem příliš velkou parádu neudělala.

Julia Fox v průsvitném oděvu

Na festivalu se odvázala a kontroverzi vzbudila také bývalka rappera Kanye Westa Julia Fox (33). Modelka se zúčastnila premiéry seriálu The Idol a na sobě měla zcela průsvitný oděv z PVC materiálu s detaily bambulek a oversized rukávy, jak popsal web Daily Mail. Již tak extravagantní oděv doplnila ještě o čepici s peříčky a ani není nutné dodávat, že něco takového zřejmě filmový festival v Cannes ještě neviděl.

Až moc odvážné výstřihy

Až příliš odvážnou róbu zvolila i lady Victoria Hervey (46), anglická modelka a prominentka. Na slavnostní večeři Better World Fun v rámci festivalu v Cannes oblékla dlouhé vínové šaty s extrémně hlubokým výstřihem, který odhaloval její drobná ňadra. Vzhledem ke svému věku a proporcím ale mohla zvolit něco lichotivějšího.

Na další extravagantní, ale i povedené módní kreace se podívejte v galerii.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy