Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nestydatou Andreu Verešovou zradily kalhotky! Ukázala dokonalý zadek, ale i to, co může vidět jen její manžel

Modelka ukázala víc, než původně chtěla.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Slovenská kráska Andrea Verešová je prototypem pravé exhibicionistky. Je ráda středem pozornosti, ráda se ukazuje a předvádí. Své by o tom mohli povědět fotografové, před kterými miluje se dlouhé minuty nakrucovat. Jenže ji teď její vášeň zradila a pod kalhotkami prosvítala ta nejintimnější místa.

Tato modelka má rozhodně co ukázat. Určitě by nikomu nevadilo, kdyby odhodila všechen stud a konečně se celá svlékla. Jenže Andrejka je důmyslná a dávkuje to po kouskách. Jenže teď v minikalhotkách předvedla to, co ukazuje v posteli jen svému manželovi.

Sice není v rozkroku obnažená, ale když se na fotku zahledíte, tak se ten kousek oděvu zařezává do intimních partií. Možná je to forma provokace od Andrey, u ní nikdy nevíme, je to taková mrška ze Slovenska, co si ráda hraje.

Ale škoda, že je radši nesundala úplně. S tím by strhla takovou lavinu obdivovatelů, že by je mohla přehazovat hráběmi. Ale ona je to určitě ve skrytu duše stydlivá holčička, která i při sexu musí mít zhasnuto, takže něčeho odvážnějšího se asi nedočkáme, škoda. Musíme se spokojit s málem.

Související články

Další články