Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Nestydaté Veronice Arichtevě byla asi pořádná zima. Pod průhledným tričkem ukázala opravdu hodně!

Veronika ví, jak na sebe pořádně upozornit.
Herečka Veronika Arichteva je příkladem toho, že svatbou opravdu nic nekončí, ba naopak. Proč se neodhalovat ještě víc, aby ostatní viděli, jak po boku toho druhého kvetete. Verča se toho nebála a ukázala se bez podprdy. Podle všeho při focení asi byla zima...

Je mladou paní, doma má manžela, se kterým chce strávit celý život, ale proč by musela být za jeptišku? Dokud je mladá, chce se Veronika Arichteva (29) ukazovat v plné kráse a bavit se s nadrženými muži, kteří jí sotva díky průhlednému triku budou koukat do očí.

Nafotila další žhavé fotky a je vidět, že má být Biser Arichtev (39) na co pyšný. Bradavky předvedla (téměř) v plné své kráse a ukázala tak, že i bez obrovského výstřihu dokáže být herečka zatraceně sexy. A nechá i místo na mužskou fantazii.

Jen se pokochejte, co slavný režisér doma laská v posteli. Třeba příště Veronika ukáže i něco víc, mužští fanoušci by zřejmě nepohrdli.

Mohlo by vás zajímat

Další články