Tak trochu lze počítat s tím, že mladí lidé se budou chtít po svatbě bavit. Po obřadu Meghan (36) vyměnila šaty a s Harrym se v modrém jaguaru vydali na večírek do Frogmore House. Na monstrózní party bylo pozváno 200 hostů. After party se pak konala v legendárním londýnském nočním klubu Fabric.

Už na večírku ve Frogmore House se začalo pořádně divočit. Zahrál tam světoznámý DJ Sam Totoleem, který hrál i na svatbě Pippy Middleton. Na mejdanu nechyběla cukrová vata nebo takzvané Dirty Burgers (hospodské burgery), které si mohli přítomní dát jako půlnoční svačinku. Nad těmi se aristokracie musela podivovat, ale určitě je s chutí snědla. Bylo možné si objednat drink se zázvorem a rumem, který nesl název ‚When Harry Met Meghan‘ (když Harry potkal Meghan). Je zjevné, že název narážel na kultovní film Když Harry potkal Sally. Večeře byla lehká na žaludek. Organické jídlo se podávalo mezi 19:30 a 22:00, píše Daily Mail.

Během dýchánku se Harry nezdráhal zeptat svých hostů: „Umí tu někdo hrát na piano?“ Ten, kdo neváhal a ihned se zvedl byl Sir Elton John, jenž vystřihl hned čtyři skladby. Your Song, Tiny Dancer, Circle Of Life a I'm Still Standing.

Meghan, jakožto slušná dívka, nezapomněla královské rodině poděkovat, že ji přijala.