Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nestydatá servírka ze seriálu Most!: Kdo je žena, která předvedla ÚPLNĚ VŠECHNO?

Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 26 fotografií
sexy foto uvnitř
O herečce Dominice Býmové (31) se rozhodně nedá říct, že by byla dosud neznámá. Teprve teď se ale dostane do povědomí široké veřejnosti. Ačkoliv už dříve v seriálu Přístav ukázala nahý zadeček, v druhé epizodě seriálu Most! předvedla žhavou erotickou scénu a na obrazovce si to dokonce i rozdala s panem hostinským!

Dominika Býmová se pohybuje především na divadelních prknech a v seriálech, filmům prozatím příliš neholduje. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila už jako desetiletá v seriálu Zdivočelá země a od roku 2015 se pravidelně ukazuje v nejrůznějších seriálech. Nyní se představila jako nestydatá servírka v seriálu Most!, kde předvedla, co umí!

Dominika ve druhé epizodě nekorektního seriálu hraje servírku, která má poměr s majitelem Severky. To, co tam předvedla, určitě nikdo nečekal! Ačkoliv jí dle jejích slov nahota nevadí, ještě v roce 2016 pro server ahaonline.cz vypověděla, že kdyby měla točit odvážnější scény, určitě by zvažovala, zda do toho jít a zda za to nabídnutá role stojí. Jak se zdá, tato role jí za to opravdu stála.

Její erotická scéna byla rozhodně nezapomenutelnou pro všechny, kteří druhou epizodu seriálu sledovali. Dominika se v ní jako servírka snažila vzrušit jejího nadřízeného pomocí orálního sexu, což se jí příliš nedařilo. Poté si to s ním na férovku rozdala v restaurační kuchyni. Od nahého zadečku tedy skočila rovnou k sexu!

Na fotky ze zatím nejerotičtější scény Dominiky Býmové se můžete podívat u nás v galerii.

Související články

Další články