Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nestydatá Naomi Campbell na předávání cen MTV: Strhla na sebe pozornost odvážnými šaty, které ODHALILY KLÍN I ŇADRO!

Kdo by to byl řekl, že Naomi táhne na padesát.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Ta ženská prostě nestárne. I když už bude mít na krku pět křížků, tak je stejně Naomi Campbell (46) opravdu kus k nakousnutí. Sama to o sobě moc dobře ví, tak proč své dokonalé křivky nepředvést všem na odiv. Tedy i na partie, které by radši měly zůstat zahaleny.

Je to prostě rozená provokatérka. Nebyla by to tahle sexy dračice, kdyby na předávání hudebních cen MTV neztropila alespoň malé pozdvižení. Zvolila na červený koberec bílé šaty, které ale víc odhalovaly, než zahalovaly.

V jednu chvíli už její fanoušci netrpělivě očekávali, že se zpod nich objeví snové ňadérko nebo předvede odhalený klín bez kalhotek. Bohužel se nakonec tak nestalo, ale opravdu tomu chyběly jen milimetry. Kdo má větší představivost, tak už její ohanbí mohl zahlédnout.

Ale Naomi si z toho nic nedělala. Chovala se, jako by se nic nedělo, předváděla se z jedné strany na druhou a užívala si pozornosti. A že předvedla víc, než bylo nutné? To už k její profesi celebrity přece patří. Aspoň na sebe takhle znovu upozornila, že ještě nepatří do starého železa.

Související články

Další články