Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nestydatá Miley opět poodhalila svá kůzlátka: U cudnosti nezůstala dlouho

Zdroj: profimedia
+ Dalších 43 fotografií
Americká hvězdička Miley Cyrus byla vždycky pověstná svými sexuálně nabitými koncerty. Nikdy se nebála nahoty ani experimentování se svým vlastním tělem. Za poslední dobu se zpěvačka celkem uklidnila díky své dlouhodobé známosti. V pondělí však návštěvníkům Met Gala připomněla, že kousek z té rebelské dívky v ní přeci jen zbyl.

Zpěvačka Miley Cyrus si toho na svůj věk prožila opravdu hodně. Od svého mládí, kdy ji na vrchol slávy dostal Disney Channel, uplynula nějaká doba. Nadějná dívenka naprosto změnila image a svůj dosavadní postoj k životu. Už to nebyla nevinná dívka z obrazovek.

Nikdy se netajila svou zálibou v nahotě, vulgárních scénách. Ani drogy jí nebyly proti srsti… Její život byl prostě jedna velká party. Jednu chvíli to však s extrovertní Miley vypadalo špatně, kdy ztratila veškerou soudnost.

Díky návratu k jejímu milovanému Liamovi, který je její životní láskou, se zpěvačka zase umoudřila. Údajně sekla i s omamnými látkami.

Jak je vidět, Miley Cyrus (25) zase roste do krásy a vztah jí velmi svědčí. I na jejím obličeji je vidět, jak září štěstím. Dlouhá černá róba působila celkem střídmě a elegantně. Ale jen na první pohled! Není přeci na škodu občas trochu poodhalit své tělo. To by přeci nebyla Miley!

Ovšem zezadu už to bylo horší. Výstřih na zádech měla tak dlouhý, že poodhalil trochu zadečku. Prsa sice neukázala v celé své kráse, ale ta už všichni znají. Miley, Miley…

Související články

Další články