Třiadvacetiletá zpěvačka Miley Cyrus (23) se zase předvedla. Tahle holka má svoji kariéru od počátku pěkně promyšlenou. Nejdříve všechny dospívající dívky uchvátila jako ztřeštěná dívka Hannah Montana. Když ji ale role dlouhovlasé naivní holčičky přestala bavit, pěkně přitvrdila.

Doby, kdy Miley hrála v romantických filmech pro puberťáky, jsou nenávratně pryč. Tahle holka chtěla za každou cenu vystoupit z davu a to se jí také povedlo.

Ostříhala si vlasy na kluka, přidala několik tetování a začala se objevovat v odvážných modelech. Nebránila se světu ukázat zcela nahá. Tohle je nová Miley Cyrus už nějaký ten pátek. Každým dalším vystoupením šokuje.

Jenomže její hodně divoké chování často kritizují rodiče náctiletých dětí. Podle jejich slov má americká zpěvačka nejvíce fanoušků v pubertě a její chování přesahuje meze. Ale Miley si z toho nic nedělá a pokračuje ve své show dál.

Poslední koncert téhle kontroverzní divy sklidil opět kritiku. Zpěvačka si nakráčela na pódium v dráždivém kostýmu, který více odkrýval, než skrýval. Ovšem to by nebyla ona, kdyby to kostýmem skončilo.

Miley přistoupila ke svým fanouškům až na kraj pódia a burcovala je k tomu, aby jí sahali na zadek, prsa a vaginu. Opět se našli lidé, kteří ji kritizovali, ale zpěvačce to je úplně jedno. Dokud to bude bavit fanoušky, je tady vždy pro ně.