Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nestydatá kuchařka Kamu: Fotí se zásadně nahá, jak s partnerem, tak s novým pejskem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
foto uvnitř
Někdy se sejde až moc problémů najednou. Důležité je si z toho nedělat hlavu a postavit se tomu optimisticky, jako to zvládá kuchařka Kamila Rundusová přezdívaná Kamu. Poté, co se do jejího života dostala bílá fenka Pipa, se roztočil kolotoč událostí. A Kamila o nich vypráví s nadšením, dokonce přidává velmi odhalené snímky, protože poté, co zhubla, nemá problém se ukázat.

Pipu, bílou fenku, našla foodblogerka a kuchařka Kamu na pláži ustrašenou se zakrvácenýma nohama od toho, jak ji předtím napadl jiný pes. Kamila se jí ujala a od té doby je s nimi. A jako ocásek, jak říká sama kuchařka. I její partner je z nového člena rodiny nadšený. Ale to, co přišlo potom, opravdu nevymyslíte…

„Zatímco Pipa se uzdravila, já se včera probudila s bolestí ucha. Půl dne jsem dělala, že nic a soustředila se na práci. Jenže pak jsem nemohla napsat ani slovo a začala hekat. Samozřejmě jsem hrdinsky hlásila, jak to rozdejchám, půl dne jsem meditovala a poslouchala ‚sound healing‘ frekvence. Ale někdy síla myšlenky zjevně nestačí. Když přišla horečka, přestala jsem hrát hrdinku,“ svěřila se Kamila Rundusová na sociálních sítích.

„Jeli jsme k holistické dr. Amadě, která léčí pomocí vědy a přírody, a ta mi řekla, že někdy i ta ‚kurkuma‘ je prostě krátká. Píchla mi injekci do zadku, protože zánět se mi během jednoho dne dostal do čelisti, já přestala nejen kousat, ale i mluvit,“ pokračovala ve vyprávění.

Partner se zranil při záchraně fenky

„Robi si vykloubil palec, protože venku na procházce zaútočil na Pipu (zase!) obrovskej vlčák. Utekl paničce a běžel napříč Pipě ji sežrat. Robi se mu postavil do cesty, skočil po vodítku a zastavil vlčáka. Palec si otočil o 180 stupňů. Hnedka si ho nahodil zpět a žádná zlomenina, ale má ho dvojitej. Tak si teď vzájemně ledujeme rány,“ vtipkovala Kamila.

„My vždycky, když má něco jeden, tak druhej nesmí stát pozadu. A je to fakt pokaždý. No, byli jsme dlouho fit, tak si to teď vyžereme hezky spolu. My se prostě nenecháme ve štychu za žádnejch okolností. Surfovat prostě nebude ani jeden a prej taky prostě máme asi chvíli jen tak spolu ležet. Láska a napojení má holt mnoho podob,“ zakončila vyprávění kuchařka.

K celému vyprávění přidala Kamila dost odhalený příspěvek, který se na Instagramu po zavedení nových pravidel stále drží. V galerii kromě něj najdete také snímky fenky Pipy, které se pár ujal.

Související články

Další články