Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nestydatá Jennifer Lawrence se bude vdávat: Její poklady už uvidí jen její vyvolený

Zdroj: Twitter
+ Dalších 22 fotografií
svatba
Hollywoodská herečka Jennifer Lawrence (28) se bude vdávat. Kráska, známá především z filmů Hunger Games, prožila v minulosti velký trapas, když hacker z jejího telefonu ukradl soukromé fotky, které zveřejnil - byla na nich totiž nahá. Nyní ji ale čeká svatba, a tak je možné, že na uniklých fotkách měla veřejnost poslední příležitost vidět poklady, které nyní bude pravidelně obdivovat jen její vyvolený.

Jennifer Lawrence a její partner, obchodník s uměním Cooke Maroney, se dali dohromady v roce 2018. Od začátku jejich vztahu neuplynul ani rok a hrdličky už se rozhodly do toho praštit. Miminko je zřejmě jen otázkou času a herečka bude mít co dělat, aby před budoucím dítětem utajila nahé snímky, které byly ukradeny z jejího telefonu.

Hacker, který měl na svědomí zveřejnění hereččiných odhalených fotek, dohromady vykradl více než stovku internetových účtů. Nahými snímky a videi nezavařil jen Jennifer, ale i dalším herečkám, jako například Kate Upton nebo Kirsten Dunst Za to byl v roce 2016 odsouzen na rok a půl v chládku, trest si ale už odkroutil a celebrity si tak nemohou být jisté, zda se jeho obětí nestanou znovu.

Z dříve žhavé dračice se zanedlouho stane poslušná manželka váženého obchodníka, která si nebude moct žádné další skandály dovolit. Je docela možné, že nahé snímky už tak v jejím telefonu nemají prostor. Co kdyby je někdo náhodou znovu ukradl? My ale pro vás ty staré máme v galerii, tak se můžete pokochat poklady, které už znovu neuvidíte.

Související články

Další články