Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nestydatá Dara Rolins řádila nahoře bez: Kdo teď hýčká tohle skvostné tělo?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
žhavé foto
Jako utržená ze řetězu je v posledních dnech Dara Rolins (46), která na sociální sítě sází jednu fotku odhalenější než druhou. Fanouškům tak zaplesalo srdce, protože se zdálo, že vystavování svého skvostného těla už zpěvačka pověsila na hřebík. Ten přitom očividně ještě ani nezatloukla do zdi!

Kdyby Dara Rolins (46) zpívala tak často, jako zásobuje fanoušky odvážnými fotkami, možná by přišla o hlasivky. K rodačce z Bratislavy už zkrátka její ženské půvaby patří snad ještě neodmyslitelněji než hudební tvorba.

Tento týden všem vyrazila dech, když se do zasedačky posadila nahoře bez a nohy vyhodila na stůl. „V ideálním světě by takhle mohly probíhat porady, co?“ smála se Dara. „Fantazie do pohybu uvedená by stejně jako těleso ponořené do kapaliny nadnášela naše smysly. Nejenom je. No dobře, tak jsem si po ránu trošku ulítla,“ dodala provokativně.

Princ na bílém koni v nedohlednu

Ačkoliv se Dara nezadržitelně blíží do stanice padesátka, tvrdá dřina v posilovně je na ní znát a vypadá dokonale. Přesto se po rozchodu s Rytmusem (42), od nějž uplynuly bezmála dva roky, po jejím boku neobjevil nikdo nový. Anebo nechce Rolins začínající vztah poznamenat mediálním humbukem.

Už před časem ale slíbila, že vážnou známost si pro sebe nenechá. „Když se vyskytne někdo, s kým budu mít potřebu být častěji, než dejme tomu jednu noc, tak vám ho ráda představím,“ řekla zpěvačka slovenské Plusce. O mužích, kteří jí dělají společnost jaksi dočasnou, mluvit odmítá.

Mohlo by vás zajímat

Další články