Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nestydatá Courtney Stodden předváděla lesbické hrátky na pláži!

Courtney už neví, čím na sebe upozornit.
+ Další 3 fotografie
Americká hvězdička Courtney Stodden už oplakala ztrátu dítěte a nyní opět dělá ostudu, kde může. Naposledy se v dámském doprovodu pěkně odvázala a předváděla nechutné divadýlko na pláži pro přítomné fotografy.

Hvězda reality show Courtney Stodden chce být za každou cenu vidět a nepřeje si nic jiného, než aby ji ostatní lidé považovali za celebritu. Nejdříve si myslela, že si utrhne kousek slávy působením v reality show Big Brother, ale to bylo evidentně na naši dobu málo.

Tak se rozhodla, že ke vší ostudě si nechá giganticky zvětšit prsa, a aby své dílo dokončila, sbalila herce Douga Hutchisona, který je už dávno za zenitem. Od té doby plní bulvární plátky svými skandály. Není prakticky nic, co bychom o téhle vyumělkované figuríně nevěděli.

Smutek po dítěti, o které nedávno přišla, se rozhodla zahánět divokými hrátkami na pláži. Nikoli však se svým manželem. Nyní předváděla lascivní show se svým dámským doprovodem, ke kterému měla hodně blízko.

I když si nedávno demonstrativně oholila hlavu, v současné době už má zase svou umělou blonďatou hřívu a opět dělá ostudu, kde může.

Mohlo by vás zajímat

Další články