Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nestydatá Courtney Stodden předváděla lesbické hrátky na pláži!

Courtney už neví, čím na sebe upozornit.
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Americká hvězdička Courtney Stodden už oplakala ztrátu dítěte a nyní opět dělá ostudu, kde může. Naposledy se v dámském doprovodu pěkně odvázala a předváděla nechutné divadýlko na pláži pro přítomné fotografy.

Hvězda reality show Courtney Stodden chce být za každou cenu vidět a nepřeje si nic jiného, než aby ji ostatní lidé považovali za celebritu. Nejdříve si myslela, že si utrhne kousek slávy působením v reality show Big Brother, ale to bylo evidentně na naši dobu málo.

Tak se rozhodla, že ke vší ostudě si nechá giganticky zvětšit prsa, a aby své dílo dokončila, sbalila herce Douga Hutchisona, který je už dávno za zenitem. Od té doby plní bulvární plátky svými skandály. Není prakticky nic, co bychom o téhle vyumělkované figuríně nevěděli.

Smutek po dítěti, o které nedávno přišla, se rozhodla zahánět divokými hrátkami na pláži. Nikoli však se svým manželem. Nyní předváděla lascivní show se svým dámským doprovodem, ke kterému měla hodně blízko.

I když si nedávno demonstrativně oholila hlavu, v současné době už má zase svou umělou blonďatou hřívu a opět dělá ostudu, kde může.

Související články

Další články