Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Nestydatá Berenika Kohoutová: Zapomněla kalhotky a předvedla holou zadnici!

Berenika se toho opravdu nebojí!
+ Dalších 18 fotografií
Berenika Kohoutová (27) opět provokuje na sociálních sítích. Herečka a zpěvačka je proslulá tím, že nemá prakticky žádný stud. Už několikrát se svlékla ve filmu a obzvlášť pánskému osazenstvu u televizních obrazovek musela spadnout brada. Tentokrát ale zašla ještě dál. Na dovolené v Lisabonu vyšpulila na místní Portugalce svoji nahou zadnici.

Herečka Berenika Kohoutová je pořádná provokatérka. O téhle kočce se už moc dobře ví, že se vůbec nebojí jít s kůží na trh. Je mladá, krásná, úspěšná, a navíc má perfektní tělo, tak proč ho neukázat?

Ve většině případů, kdy se Berenika svléká, ukazuje svoje rozkošná ňadra. Ve filmech jsme je koneckonců mohli vidět nesčetněkrát. Momentálně ale překvapila svojí odvážností. Na dovolené v Portugalsku vyšpulila na balkoně svoji nahou zadnici.

Berenika se kromě herectví věnuje také zpěvu a naposledy jste ji mohli vidět v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, která se už v sobotu dočká své páté řady. I v Tváři Berenika překvapovala porotu rajcovními oblečky a sexy pózami.

Na celý odvážný snímek se můžete podívat v galerii. Snad bude herečka sypat na sociální sítě fotky podobného ražení mnohem častěji.

Mohlo by vás zajímat

Další články