Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nestydatá Alia Shawkat ukázala vše: Tohle tělo si teď hýčká Brad Pitt

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
foto uvnitř
Vypadá to, že Brad Pitt (55) má slabost pro nestydaté ženy. Prvně randil s Jennifer Aniston (50), jejíž poklady bez podprsenky mohl obdivovat každý fanoušek Přátel. Poté byl dlouhá léta s Angelinou Jolie (44), která se nikdy nebála odhalit a žhavé scény jí nedělaly problém. Nyní randí s Aliou Shawkat (30), která nejenže se ukázala v rouše Evině, ale natočila hned několik lesbických scén, jako vystřižených z filmů pro dospělé.

Teprve před pár dny propálila známá politička nový vztah Brada Pitta s herečkou Aliou Shawkat. S tou se herec údajně schází už několik měsíců a jejich tajný románek praskl v podstatě jen proto, že si spolu zašli do galerie, kde političku potkali.

Ačkoliv mnohým českým divákům je Alia neznámá, v Americe patří mezi populární herečky, které se na obrazovkách pravidelně objevují v seriálech. Dokonce stojí i za několika scénáři, z nichž jeden napsala ke snímku Duck Butter, který pojednává o dvou ženách, které znechutilo randění a společně nachází cestu k intimitě. Ve filmu si sama zahrála jednu z hlavních postav a ukázala úplně všechno.

Shawkat se ve svém filmu oddává lesbickým radovánkám, některé scény jsou dokonce jako vystřižené z filmů pro dospělé. Obnažený zadek, přírodní prsa i ploché břicho herečka vystavila hned několikrát a ukázala tak to, co si nyní v posteli vychutnává Brad Pitt. Podívejte se do galerie na nestydaté fotky.

Související články

Další články