Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Nestyda Pořízková dráždí odvážnými snímky. Nahá vypadám pořád dobře, tvrdí

Pavlína Pořízková o svých dráždivých fotkách: Nahá vypadám pořád dobře, tvrdí
Zdroj: se souhlasem Pavlíny Pořízkové
+ Další 4 fotografie
modeling

Pavlína Pořízková (57) je jednou z mála krásek pocházejících z bývalého Československa, které se podařilo prorazit v nelehkém prostředí světového modelingu. Od puberty se snažila prosadit v zahraničí, až nakonec zakotvila v  Americe, kde se provdala a po boku svého manžela hudebníka Rica Ocaska (†75) prožila dlouhých třiatřicet let. V rozhovoru pro pořad ShowTime prozradila, proč se nestydí zveřejňovat odhalené fotky a co jí vhání slzy do očí. 

Svět jí patřil

Modelka Pavlína Pořízková sice pochází z moravského města Prostějov, většinu svého života ale prožila v zahraničí. Svou životní cestu by rozdělila do několika etap. Dětství má navždy spojeno s Českou republikou, léta svého dospívání a prvních sexuálních zážitků prožila ve Švédsku, jako mladá žena trávila svůj čas ve Francii a nakonec se usadila za velkou louží, kde se provdala za muzikanta Rica Ocaska (†75) a porodila mu dva syny, Jonathana Ravena Ocaska (28) a Olivera Oriona Ocaska (23).

Svět modelingu Pavlínu učaroval už jako náctiletou dívku. V té době navíc žila v tehdejším Československu bez rodičů, kteří emigrovali do Švédska. Nedávno byla oslovena bývalou manželkou Arnolda Schwarzeneggera (74), novinářkou Marií Shriver (66), aby o sobě napsala knihu, která nese příznačný název Bez filtru. "Já mluvím sama o sobě naprosto bez obalu. Když jsi totiž upřímná a když mluvíš ze srdce, tak máš větší šanci najít lidi, kteří jsou také takoví," řekla Pavlína Pořízková v pořadu ShowTime na CNN Prima News. "Miluji se propojovat se ženami například na Instagramu," dodala bývalá topmodelka a uvedla, že ona sama Instagram miluje, protože skrze status přiřazený k fotce, kterou upoutá pozornost, může následně sdělovat světu své názory.

Slzy v očích

I když je Pavlíně sedmapadesát let, rozhodně se nestydí zveřejňovat na sociálních sítích i velmi odvážné fotografie. "Myslím, že nahá vypadám pořád dobře, tak proč ne?" uvedla s úsměvem. A má pravdu, její pevnou a štíhlou figuru by jí mohla závidět kdejaká třicítka. I přes to, že zřejmě vlastní recept na mládí, nemá vedle sebe žádného muže. Její osudový muž Ric Ocasek zemřel před necelými třemi lety a při vzpomínce na něj se Pořízkové stále zalévají oči slzami.

"Byli jsme spolu třiatřicet let. Poslední dva roky jsme sice už byli rozvedení, ale pořád jsme žili v jedné domácnosti," prozradila Pavlína. "Myslela jsem si, že budeme žít jako nejlepší kamarádi, ale to jsem si myslela jenom já," prohlásila Pořízková, která prý za dobu trvání manželství s americkým muzikantem prožila krásných pětadvacet let. "Teď už se mi po něm fakticky jenom stýská, teď budu brečet. Nevím, jak je to tady v Čechách, ale v Americe je O.K. brečet," uvedla Pavlína s pláčem na krajíčku. "Naposledy, když jsem byla v Praze, tak jsem tu byla s manželem. A teď, když chodím těmi ulicemi, tak se mi po něm strašně stýská," řekla se slzami v očích.

"Některý den jsem optimistická a některý den se mi chce jenom řvát," zmínila modelka, která ale na veřejnost vždy působí velmi dobře naladěná. "Většinou se pokouším být vděčná, protože ten, kterého jsem milovala, tady už není, a já tady jsem a mám hezký život. Jsem zdravá, mám fantastické děti, skvělé kamarády, svítí sluníčko a někdy jen to stačí k tomu, abych byla optimistická," dodala Pavlína závěrem.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy