Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ondřej Koptík se loučí se svým životem! Mějte se tu krásně, napsal

Ondřej prosí Hanu o odpuštění…
Zdroj: Archiv
+ Další 2 fotografie
Ondřej Koptík (33), který se proslavil vztahem se starší herečkou a následně plakáním na Facebooku, se po dlouhé době ozval veřejnosti. Přiznal, že je aktuálně na léčení a že jeho další kroky povedou k získání lásky, kterou ztratil...

Koptík opět zaúřadoval a na sociální síti se svěřil se svým životem. Přiznal, že se nechal zavřít do léčebny, kde se snaží odvykat ze závislosti na drogách. „Pracuji, práce mne baví, docházím na terapie, ale pořád je tu ten strašák drog, který způsobil, že jsem ublížil lidem kolem sebe, které jsem měl a pořád mám moc rád. Jsem už víc než dva měsíce úplně čistý a přiznávám, že je to úžasný pocit a nikdy předtím jsem nezažil tolik radosti ze života, jako teď. Ale rozhodl jsem se, abych měl absolutní jistotu, že už nikdy nepodlehnu drogám, podstoupit 6týdenní detoxikační léčbu na klinice,“ míní Koptík, který nedávno na Facebooku skládal své bývalé a mnohem starší herecké partnerce vulgární básničky a následně zveřejnil několik snímků z jejího soukromí.

Jenže Koptík si nedá pokoj a chce svou lásku získat znovu. „Chci to udělat nejenom kvůli sobě, ale kvůli svým blízkým, kvůli svým dětem a i jedné ženě, které jsem kvůli své závislosti moc ublížil. Můj terapeut mi to taky doporučil, a tak mé rozhodnutí je určitě správné. Buďte ke mně milosrdní a držte mi palce. Šest neděl uteče a věřím, že se vrátím jako zdravý a hlavně "nezávislý“ muž. Telefon je tam zakázaný a po návratu vypínám FB a nechci už v životě žádné sociální sítě. Snad mi jaro vrátí všechno, co jsem miloval a ztratil. Mějte se krásně a snad se někde někdy náhodou potkáme," uvedl Koptík, který si myslí, že poté, co svou bývalou lásku veřejně zostudil, mu ona opět otevře náruč.

Související články

Další články