Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nestyda Jiří Macháček nemá problém svést ženu: Důkazem je jeho TOP 5 rolí!

Zdroj: Photo © 2000 Lucky Man Films
+ Další 2 fotografie
Herec Jiří Macháček (51) je rozený lamač ženských srdcí. Možná právě proto mu neustále připadají role svůdců žen a my bychom vám rozhodně nedoporučovali nechat žádnou v jeho v přítomnosti samotnou. Důkazem jeho umu je jeho TOP 5 rolí, které jsme pro vás připravili.

Samotáři (2000)

Nadějný stěhovák Jakub se silnou zálibou v kouření trávy pojí v legendárním filmu Samotáři několik příběhů mezilidských vztahů. Po zhlédnutí filmu neuvěříte, že Macháčkova závislost na konopí je hraná. Předstírá ji totiž až obdivuhodně přesvědčivě. Další významnou roli představuje Jitka Schneiderová, která hraje životem zklamanou Lenku, kterou Macháček okouzlí. Herecké výkony hlavních protagonistů byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Jedna ruka netleská (2003)

Ve filmu Jedna ruka netleská hraje Jiří Macháček smolaře Standu, kterého zrovna pustí z vězení. Naneštěstí potká Ondřeje, který je ještě větší zoufalec než on, a společně spustí lavinu katastrof.

Ženy v pokušení (2009)

V režii Jiřího Vejdělka si Jiří Macháček zahrál po boku Elišky Balzerové, Lenky Vlasákové a Veroniky Kubařové. A nebyl by to Jirka, kdyby si alespoň pod jednu sukni nechtěl sáhnout. a roli si střihnul i v pokračování nazvaném Muži v naději. Tahle letní komedie vás vytrhne ze zimního počasí.

Pohádkář (2014)

Ve filmu Pohádkář má Jiří Macháček ženy dokonce dvě. Jako charismatický Kamil/Mára, který žije dva souběžné životy s Aňou Geislerovou a Evou Herzigovou, si to totiž může dovolit.

Nestyda (2008)

V Nestydovi hraje Macháček moderátora televizní relace o počasí, který se snaží krizi středního věku zažehnat jedním záletem za druhým. Manželství mu společně s nimi rozhodně nevzkvétá. Kvůli svým flirtíkům dokonce zfalšuje předpověď počasí. Následky se brzy dostaví. Jeho postava Oskar je najednou bez práce i bez manželky. Jak se mu bude žít jako svobodnému mládenci? To můžete zjistit dnes večer na Nova Cinema.

Související články

Další články