Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nestoudná Heidi Klum ráda provokuje: Co její notorické svlékání způsobuje v rodině

Nestoudná Heidi Klum ráda provokuje: Co její notorické svlékání způsobuje v rodině
Zdroj: archiv Heidi Klum
+ Dalších 8 fotografií
rodič
Topmodelka Heidi Klum (46) je známá tím, že na svůj Instagram přidává velmi odvážné fotky. Někdy je na nich ve velmi odhalujících bikinách, jindy nahoře bez a čas od času dokonce úplně nahá. Se svou postavou se rozhodně nemá za co stydět. Co ale na takové snímky říká její otec Günther Klum (74)?

Fanouškům Heidi Klum, kteří ji sledují na Instagramu, se čas od času naskytne možnost pohlédnout na její obnažené tělo. Modelka se rozhodně nemá za co stydět, ve 46 letech vypadá výborně a postavu jí závidí i mnohem mladší ženy. Je ale nějaká hranice, za kterou by neměla zacházet?

K odvážných snímkům Heidi se vyjádřil pro deník Bild její otec Günther Klum, který v tom má jasno. "Já hlavně ty její obnažené fotky nevidím, protože nemám Instagram. Často ale na internetu narážím na influencerky, kterým bikiny rozhodně nesluší. Fotit se odhalený je ale součástí dnešní doby,“ vysvětlil.

"Občas si nemyslím, že je to úplně v pořádku, ale tak to prostě je,“ řekl táta Klum. Tomu je už 74 let a stejně jako mnozí lidé jeho věku se sice nad obnaženými snímky pozastavuje, ale rozhodně neodsuzuje nikoho, kdo je zveřejňuje. Ani svou dceru.

Fotky v páru

Jakkoliv by především fanoušci mužského pohlaví chtěli Heidi na jejích odvážných snímcích vidět samotnou, často se stává, že je na nich se svým manželem Tomem Kaulitzem (30). Toho si vzala v průběhu loňského léta a vypadá s ním velmi šťastně.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy