Česká Marilyn Monroe má opravdu co nabídnout. Podprsenky pod tíhou jejích ňader praskají ve švech, div neukázaly víc, než sama sexy blondýnka chtěla. Bylo ale na ní vidět, že jí přítomnost fešného Tomáše Dvořáka, který skončil na druhém místě v soutěži Muž roku 2016, jí dělá nadmíru dobře. Ani nahota Milušce nečinila problém.

"Je až k nevíře, co dokáže udělat trocha pohybu. V poslední době mám opravdu snad nejlepší formu, jakou jsem kdy měla a to díky přípravám televizní soutěže Stardance,“ myslí si herečka Miluše Bittnerová, která se stala tváří nového parfém One by DMX Gear.

Bylo na ní vidět, že se musí opravdu hlídat, aby se na mladíka nevrhla, i když je opravdu až po uši zamilovaná. Ale přeci jen pohled na Tomáše je hodně žhavý.

„Musela jsem se hlídat, abych na druhého nejkrásnějšího Čecha Tomáše Dvořáka nedělala kachnu, protože když mi něco nejde, tak špulím rty a vyloženě u toho vypadám jako kachna a to rozhodně není sexy,“ dodala se smíchem Bittnerová, o focení s o několik let mladším mužem než je ona sama.

A spolupráci s českou Marilyn Monroe si pochvaloval i Tomáš. „Focení s modelkami jsem už zažil několikrát, ale stejně si myslím, že k Čechám prostě patří holky krev a mlíko. Proto jsou taky nejkrásnější na světě,“ svěřil stříbrný Muž roku 2016 své dojmy z focení s herečkou, se kterou ho pojí přátelský vztah.

Jestli si myslíte, že ale její přítel se zalykal žárlivostí, tak se mýlíte. Ten ještě Milušku hecuje, aby se víc odkrývala a přítomnost mladíků mu nevadí, protože své lásce nade vše věří. Tomu se ale říká láska.