Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nestoudná Bianca Censori opět vystavila svá prsa na veřejnosti. Její otec zuří, ze všeho viní Kanyeho Westa

Kanye West to s oblékáním své partnerky už přehání.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Nahota

Zpěvák Kanye West na svou partnerku tlačí čím dál víc. Hlavně co se oblečení týče. Je známo, že jí sám vybírá lechtivé kousky, ve kterých ona poté chodí na veřejnost. Nejde ale o žádné vzrušující modely, nýbrž o bizarní a polonahé outfity. Tentokrát tomu nebylo jinak, když se dvojice vydala na nákupy do firmy Balenciaga. Bianca Censori na sobě neměla žádné spodní prádlo. Už se do situace vložil i Biančin otec Leo, který chce Kanyeho Westa konfrontovat. Informace přinesl web Daily Mail. 

Fanoušci jen čekají, až zpěvák Kanye West ukáže svou partnerku Biancu Censori zcela nahou. Není k tomu už moc daleko. Zahraniční fotografové tentokrát dvojici přistihli při nákupech značky Balenciaga a Bianca na sobě neměla opět téměř nic. Pod modelem neměla podprsenku ani kalhotky a ukázala tak to nejcennější, co by si měl zpěvák hýčkat jen doma v soukromí.


Otec Biancy zakročil

Nejenže se o Biancu Censori bojí fanoušci, ale také už i její rodina. Biančin otec Leo má podle webu Daily Mail v plánu si se slavným zpěvákem soukromě sednout a něco mu konečně říci. Má obavy, že Kanye West naschvál odstrkuje dceru od rodiny a dělá z ní nechutné zboží.

Svou žádost o setkání s raperem podal poté, co je viděl na nákupech a poté v restauraci ve Francii, kde na sobě Bianca Censori neměla žádné spodní prádlo. Rodinu modelky samozřejmě zarážejí i smutné pohledy, které nejdou přehlédnout. Zpěváka obvinil, že z Biancy udělal "neslušnou nahou trofej". „Žádný muž by nikdy neměl povzbuzovat ženu, kterou miluje, aby vyšla na veřejnost a prezentovala se takto. To není láska. To je kontrola," uvedl zdroj pro Daily Mail.


Zdá se ale, že Kanyeho Westa nevyvede nic z míry. Ani zlé komentáře od fanoušků na sociálních sítích. "Nechte ji, ať se oblékne a navštíví svou rodinu. Proč nechodíte také nahý vy a nevystavujete se?" ptá se jeden z fanoušků na Instagramu. "Dokážu ocenit lásku k vaší ženě a touhu ukázat ji světu v její kráse, ale vypadá to, že ji jen využíváte," psal další.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy