Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nestíháte?! 6 tipů na dárky, které seženete na poslední chvíli!

Zažívejte hlavně radost, že jste spolu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Vánoce mají být svátky klidu a míru. Občas ale úplně neprobíhají podle našich představ, zvlášť když se přistihneme, že uklízíme a pečeme zároveň. Na nakoupení dárků nám potom zbude několik málo dní. Redaktoři eXtra.cz vás v tom ale nenechají. Přinášíme vám 6 tipů na dárky, které seženete na poslední chvíli.

Továrna na debilno

Autor Deníčku moderního fotra Dominik Landsman přichází s dalším společensko-satirickým dílem, kde si rozhodně nebere servítky. Na knize se podílel i známý kolážista a facebookový provokatér TMBK. Na základě předchozích úspěchů se tahle dvojka rozhodla vydat ucelené dílo pod názvem Továrna na debilno. Kniha je plná humorných textů a originálních koláží. Tady si ji můžete objednat.

Kniha Továrna na debilno je velkým hitem.

Black Fox

Láhev Black Fox potěší na Štědrý den, a pokud ji vydržíte pár dní nevypít, máte o silvestra postaráno. Jedná se o bylinný elixír doplněný kapkou pomeranče s propracovaným designem tváře lišky.

Střevíček Škrpálek

Dobrodružný pohádkový příběh Střevíček Škrpálek s hlavní hrdinkou Ráchel nenechá klidnou žádnou dětskou duši. Staré škrpálky, co objeví hlavní hrdinka na půdě, jsou totiž kouzelné a naučí ji spoustu důležitých věcí. Knihu má na svědomí novácká moderátorka Petra Svoboda a ilustrovala ji úspěšná výtvarnice Zuzana Osako.

Špindl

Nový film Špindl právě válcuje česká kina. Potěšte někoho blízkého a vezměte ho na příběh tří sester, jež si přijely do Špindlerova Mlýna užít parádní dovolenou. Nebude chybět pořádná dávka správného humoru ani milostné dobrodružství hlavních protagonistek.

Sluneční cyklus

Nový román Radka Stavěla Sluneční cyklus nás vyloženě vyzývá k zamyšlení nad chybami, které člověk i společnost stále opakují. Čeká nás snad doba temna, nebo se vrátíme k osvícenství? Na to se snaží nalézt odpověď hlavní hrdina, který se po manažerských zkušenostech rozhodne podnikat zcela sám.

Smokie

Darujte zážitek. Hudební skupina Smokie, s více než padesátiletým působením, má za sebou stovky koncertů a některé jejich skladby u nás v českém znění doslova zdomácněly. V prosinci 2018 skupina odehraje v České republice jedinečnou sérii šesti koncertů v symfonickém provedení s podporou maďarské filharmonie DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA. Vstupenky můžete zakoupit na oficiálních webových stránkách www.smokie2018.cz a také v sítích Ticketportal a smsticket.

Chcete se podívat na další vánoční dárky? Zkuste Tesco. Radost z dobrých věcí najdete i tam.

Související články

Další články