Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neštěstí v rodině Kramných ještě není u konce! Zemřela matka Moniky. Utrápil ji snad vlastní zeť k smrti?

Zemřela matka Moniky Kramné na utrápené srdce?
Zdroj: koláž archiv

Jak a proč zemřela její dcera a vnučka, to už se nikdy nedozví. Matka Moniky Kramné (†36) a tchyně ve vazbě drženého Petra Kramného (35) včera podle informací deníku Blesk nečekaně zemřela během hospitalizace v nemocnici.

K jejímu náhlému úmrtí se nejbližší odmítají vyjadřovat, ale naznačují, že na tom zdravotně nebyla poslední dobou nejlépe, a to hlavně poté, co se jí z Egypta nevrátila dcera s vnučkou Klárou (†8) a její vlastní zeť nyní čeká ve vazbě na obvinění z vraždy.

Zatímco vše nejprve vypadalo jako nešťastné úmrtí, nakonec z toho po pár dnech vylezla násilná smrt a ještě ke všemu by za ni měl být podle zpráv vyšetřujících zodpovědný nejbližší člověk Moniky.

Není divu, že všechny okolnosti sedmašedesátiletou ženu doslova porazily na kolena a vybraly si daň v podobě náhlé a předčasné smrti. Zda se někdy Petr Kramný dočká pozemské spravedlnosti, u toho už ona nebude.

Související články

Další články