Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Neštěstí v Praze: Na farmářských trzích spadl na miminko v kočárku reproduktor

nehoda
Na farmářských trzích na pražském Kubánském náměstí došlo v sobotu k neštěstí. Na roční dítě v kočárku tam spadl reproduktor. Dítě skončilo s poraněním hlavy v nemocnici na chirurgii. Reproduktor se pravděpodobně uvolnil kvůli silnému větru.

Zhruba roční dítě skončilo v Thomayerově nemocnici na chirurgii poté, co na něj v kočárku na farmářských trzích spadl reproduktor. Děťátko utrpělo poranění hlavy. Podle policie se na kočárek s dítětem převrátil reproduktor krátce po poledni.

„Na místě byla jako první hlídka městské policie. My to jako policie také evidujeme,“ potvrdila televizi Nova policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Reproduktor se uvolnil pravděpodobně poryvem silného větru. Zatím není jasné, jestli bude policie případ dále vyšetřovat. Zdá se, že šlo o nešťastnou náhodu. Mluvčí záchranky Jana Poštová potvrdila, že dítě bylo převezeno s úrazem hlavy na chirurgii do Thomayerovy nemocnice.

Mohlo by vás zajímat

Další články