Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neštěstí v lásce čerstvého čtyřicátníka Davida Krause: Začalo to Norisovou, skončilo Strýcovou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Smutné narozeniny
Zatímco táta Jan (66) měl v jeho věku už tři syny a čtvrtý se narodil o pět let později, David Kraus (40) si dává na čas. Dnešní oslavenec by si možná na potomka dávno zadělal, jenže nemá s kým. Zpěvákovi se láska vyhýbá jako čert kříži. Milostné trable ho drží za paty už od roku 2002, kdy se nešťastně zamiloval do Zuzany Norisové (41).

Živelná Slovenka byla tenkrát snem mnoha mužů, ale byla zadaná. David Kraus, jenž dnes slaví čtyřicátiny, si ale zamilovanost nenechal vymluvit a Zuzanu Norisovou uháněl. Láska ale přerostla v posedlost a bylo z toho velké mrzení.

Kraus se pokusil získat její srdce písní Zuzana. Nápad by to nebyl špatný, kdyby v ní neurážel jejího tehdejšího přítele Juraje Bernátha. Ke kolenům mu tak nepadla, hlavu ale ještě nevěšel. Půvabnou herečku bombardoval desítkami textovek denně. A v Norisové bouchly saze. „David to nemá v hlavě v pořádku,“ vzkázala v té době zamilovanému nešťastníkovi.

Nečekaná nevěra

Nakonec pochopil, že mu pšenka u rodačky z Malacek nepokvete. Krach ho však čekal i ve vztazích s dalšími ženami. Poslední vážná známost, tenistka Barbora Strýcová (33), mu dokonce zahýbala s módním redaktorem Petrem Matějčkem (36).

„Nerozešli jsme se. Podváděla mě. Pak to na ni prasklo, tak si lhaním chtěla zachránit svou milovanou image. Uráží mě, že mě někdo lituje jako nějakýho člověka, kterej byl rozejit a nechtěl si to připustit. Je mi ukradená, jenom nesnáším lži,“ běsnil David, když nevěra v roce 2018 praskla, s tím, že se mu ani neomluvila. Prý má totiž ego až kdesi na oběžné dráze.

Spekulací o románcích proběhlo ve spojení s Krausovým jménem několik. Sám zpěvák se však dušuje, že jeho jedinou partnerkou je psí slečna Evelína.

Usmíření se Zuzanou

Po osmnácti letech se mu alespoň podařilo urovnat zašmodrchaný vztah s Norisovou. David a jeho vysněná Zuzka se potkali na podzim v show Tvoje tvář má známý hlas. Začátkem letošního roku si dokonce společně zazpívali v Show Jana Krause.

Davidovým poblouzněním trpěla celá rodina. „I pro nás doma to bylo velmi těžké. Všechno jsem to měl na bedrech. David chodil a všude halekal, že chce Zuzanu. Měli jsme pro syna maximální pochopení, ale byla to dlouhodobá léčba. Kluka jste nám oddělala, ale jakž takž jsme si ho zase dali dohromady,“ vyprávěl Jan Kraus. Norisová se pak omlouvala, že mohla více komunikovat. „Teď už jsme v pohodě, vidíme se rádi,“ usmíval se David.

Touhle písničkou chtěl dostat Norisovou

Zuzano, Zuzano Norisová, do tebe si ho jednou schovám

Zuzano, protlačit do Čech chceš

Zuzano, lepšího průvodce v Čechách, než jsem já, nenalezneš

Juraji, jestli si myslíš, že jsem úchyl

Juraji, tak to ses opravdu trefil

Juraji, nebraň mi sejít se s ní

Vždyť víš, Juraji, stejně už o mně sní

Související články

Další články