Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Neštěstí na Pardubicku: Žena si chtěla pohladit tygra, ten jí ukousl ruku až po loket

Neštěstí na Pardubicku: Žena si chtěla pohladit tygra, ten jí ukousl ruku až po loket
Zdroj: pixabay.com
+ Dalších 7 fotografií
útok šelmy
Pardubičtí policisté a záchranáři museli v pondělí po poledni vyrazit k obci Chvojenec kvůli ženě, kterou pokousal tygr. Žena (66) si usmyslela, že si šelmu pohladí, to se jí však šeredně vymstilo. Tygrovi se takové jednání nelíbilo a ženě způsobil velmi vážné zranění.

Neposlouchat pravidla se nevyplácí. Policisté a záchranáři zasahovali na východě Čech, kde byla žena velmi ošklivě zraněna tygrem. Přestože jí bylo opakovaně řečeno, ať rozhodně nestrká ruce do klece, rozhodla se tím neřídit.

"Šestašedesátiletá žena procházela u svého příbuzného kolem zamřížovaného výběhu s tygrem, a přestože byla v minulosti několikrát upozorňována na to, ať to nedělá, strčila do klece ruku a tygra si chtěla pohladit," řekla ČTK mluvčí krajské policie Dita Holečková. Chovatel na místě ve chvíli neštěstí nebyl, žena se u klece procházela s neteří. Policie prověřuje, zda majitel neporušil předpisy a nespáchal trestný čin.

Tygr neměl na nějaké mazlení náladu a ženě ukousl ruku až po loket.

"Žena utrpěla závažné poranění horní poloviny těla. Stabilizovali jsme ji, dali léky proti bolesti a následně převezli do Fakultní nemocnice v Hradci Králové," řekl ČTK mluvčí Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Aleš Malý.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy