Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neštěstí na legendární pláži v Řecku: Na ČESKOU RODINU spadla skála! VIDEO

Na legendární pláži Navagio na řeckém ostrově Zakynthos došlo k sesuvu skály. Padající kamení na pláži zranilo také rodinu z České republiky. Maminka byla s poraněním zad odvezena do nemocnice, manžel a děti rovněž utrpěli zranění.

Legendární pláž Navagio (známá také jako Ztroskotání) na ostrově Zakynthos bývá každý rok zařazena mezi nejkrásnější pláže světa. Dnes ale v magickém místě došlo k neštěstí. Padající kamení, které se sesulo z ikonické skály nad známým vrakem lodi, zranilo několik osob.

Mezi poraněnými turisty je také rodina z České republiky. „Otec a dvě děti utrpěli lehká zranění, jsou v nemocnici na pozorování. Matka (34) má poraněnou páteř a patrně bude muset na operaci, což ale ukážou až další vyšetření,“ uvedla pro eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Do akce byli povoláni záchranáři se psy. Nad pláží krouží vrtulník. Psi hledají, zda někdo nezůstal v sutinách. Zatím není jasné, zda někdo zůstal pod kameny.

Související články

Další články