Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nešťastnou lásku utopil v potoku krve: Expřítelkyni (†23) podřízl hrdlo, tím ale neskončil!

Zdroj: Kent Police
Děsivě brutální vražda se odehrála na jihovýchodě Anglie. Joshua Stimpson (26) neustál, že se s ním přítelkyně Molly McLaren (†23) rozešla. Po dvou týdnech od kopaček ji sledoval v nákupním centru a v autě jí potom ohavným způsobem vzal život.

Molly McLaren a Joshua Stimpson z anglického města Chatham spolu chodili sedm měsíců. Třiadvacetiletá dívka se rozhodla vztah ukončit, Joshua se ale s rozchodem nedokázal smířit. Přeskočilo mu a začal svou bývalou partnerku pronásledovat.

Po dvou týdnech, kdy na ni neustále naléhal a bombardoval ji na sociálních sítích, dostihl Molly v tamním nákupním centru. Zatáhl ji do auta, podřízl hrdlo a potom jí zasadil přibližně 75 ran nožem. Dívka byla na místě mrtvá Po bestiálním činu se Joshua z místa nesnažil vypařit, v zakrvaveném tílku v klidu odešel z parkoviště po svých.

Odporná vražda se udála už na konci června loňského roku. Joshua byl policií dopaden už po třech hodinách usilovného pátrání a okamžitě byl umístěn do vazby. V jeho autě muži zákona našli dva nože a dokonce sekeru. Trvalo téměř tři čtvrtě roku, než ho tento týden soud konečně poslal do basy na nejméně 26 let.

Podle psychologů má vrah silně narcistickou povahu a nad vraždou Molly neprojevil žádnou lítost. "Jste vysoce nebezpečný člověk a pro ženy představujete ohromné riziko, a to i ve vzdálenější budoucnosti," uvedla podle serveru BBC soudkyně, která měla případ Stimpsona na starosti.

Související články

Další články