Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nešťastník Josef Kokta: Miliony lítají na všechny strany, dlužníci mu umírají!

Kokta je zkrachovalý podnikatel.
+ Dalších 8 fotografií
Býval miliardář a kdyby si chtěl koupit menší domek ze zlata nebo nějaký ostrov, měl by na něj. Dnes je ale z Josefa Kokty (61) prakticky žebrák. Přestože mu lidé dluží, kam se podívá!

Měl prachů, že by je ani armáda hrábí nebyla schopná přehrabat. Jenže všem svým láskám dopřával neuvěřitelný luxus, k tomu prohrál hafo peněz na burze, takže dnes je v těžkém minusu. I když, jak se to vezme.

„Situace se moc nezlepšila. Snažím se vydobýt peníze, které mi lidé dluží. Je toho za čtyřicet milionů korun. Dva dlužníci, přestože byli mladí, mi už dokonce zemřeli,“ vysvětlil eXtra.cz Josef, který se chce o manželku Ornellu (25) a syna Quentina postarat stejně jako o všechny ostatní své blízké.

„Snažím se vymáhat dluhy a platím z toho zase to, co momentálně dlužím já. Dokud ale nebudu úplně čistý, tak si neoddechnu,“ krčí rameny.

„Na dva lidi jsou i exekuce, ale víte sami, jak se to táhne. Buď lidé fakt nemají peníze, nebo je schválně převedli. Je to těžké,“ říká odevzdaně. A jeho vlastní závazky jsou důvodem, proč kývl na reality show Štiky, v níž s manželkou Ornellou měli údajně získat dva miliony korun.

„Občas se vlastně Ornelle divím, že se mnou je. Sice se máme rádi, milujeme se, ale žijeme od výplaty k výplatě, od dluhu k dluhu. To je pro mladou holku drsné,“ dodal vděčně vůči manželce Pepa Kokta.

Mohlo by vás zajímat

Další články