Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nešťastná Týnuš Třešničková: Kromě popálenin ji trápí další VELKÝ PROBLÉM

+ Dalších 65 fotografií
nemocnice
Předpokládala, že na Vánoce bude doma, už je květen a stále leží v nemocnici. Řeč je o Týnuš Třešničkové (23), která od hrůzné ohnivé show v restauraci, při níž byla ošklivě popálena, leží v nemocnici v Istanbulu. Ačkoliv za ní její nejbližší občas přiletí, nemůže jí to nahradit pocit domova. Zřejmě i proto ji kromě popálenin začal trápit další problém.

Týnuš Třešničková je už téměř tři čtvrtě roku upoutána na lůžko v nemocnici v tureckém Istanbulu. Po tak dlouhou domu neviděla Česko, svůj vlastní domov, nepovečeřela se svou rodinou a neulehla do vlastní postele. Možná i proto ji kromě popálenin, které utrpěla a které jí v Turecku doktoři léčí, začala trpět nespavostí.

Se svým problémem se svěřila na Instagramu, kam vyfotila výhled ze svého nemocničního pokoje na město. Bylo téměř šest hodin ráno a zatímco jiní tou dobou vstávají, Týnuš ztrápená nespavostí se teprve snažila usnout.

Je vidět, že stejně jako by se dlouhodobý pobyt v nemocnici a stesk po rodině podepsal na každém, podepsal se i na Týnuš. Snad bude její léčba postupovat dobře a krásná bloggerka bude moci co nejdříve letět do Česka a trávit čas s lidmi, které nejvíc miluje. Ve vlastní posteli a s vědomím, že kdykoliv může vidět své blízké, se jí bude určitě spát lépe.

Mohlo by vás zajímat

Další články