Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nešťastná máma Aneta Krejčíková PROSÍ O RADU: Neví, co si počít s malým Beníkem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
ULICE
Po dlouhé pauze se Aneta Krejčíková (28) podle všeho vrací do nekonečné Ulice. Z práce domů tak chodí unavená, musí ale řešit trable se synem Benem (9 měsíců). Herečka si neví rady, požádala proto o radu svoje fanoušky na Instagramu!

Aneta Krejčíková patří nejenom k nejpůvabnějším českým herečkám, ale i maminkám. Když přivedla na svět prvního syna, naprosto se jí změnil život. Mateřství je ale náročná úloha a hvězda Ulice to teď pociťuje na vlasntí kůži.

Devítiměsíční Beník se jí totiž začal v noci budit. "Benymu bylo včera 9 měsíců, nekojím ho od jeho 4 měsíců. V noci stále vyžaduje mlíčko," posteskla si Krejčíková na Instagramu s tím, že neví, jak se zachovat.

A tak poprosila svoje fanoušky o radu. "Mám ho nechat vyplakat, nebo mu to mlíčko furt dávat a přestane časem chtít sám? Už to asi v noci úplně nepotřebuje, ne?" ptá se herečka.

Krejčíkové by klidné noci, během nichž se pořádně vyspí, určitě prospěly. Natáčení nekonečného seriálu, kam měla podle zvěstí naskočit zpátky právě v květnu, není pobyt v lázních a herečka se musí vracet z ateliéru unavená. Snad trable s Beníkem vyřeší a bude zase stoprocentně spokojenou maminkou!

Související články

Další články