Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Nešťastná holčička (†10) si vzala život: Myslela si, že zavinila rozchod rodičů

Zdroj: facebook
tragédie
Teprve desetiletá Evelyn Nicole z Mexika spáchala sebevraždu kvůli pocitu viny, který ji trápil. Měla za to, že její otec odešel od matky právě kvůli ní. V dopisu na rozloučenou napsala, že teď může být její matka konečně zase šťastná.

Mexická policie vyšetřuje případ sebevraždy, malá holčička si vzala život na Tři krále, kterým byl směřován i dopis na rozloučenou, který před tragédií napsala. Sebevražda v tento den byla symbolická, v Mexiku si totiž během těchto svátků členové rodiny navzájem rozdávají dárky. Evelynina smrt měla být darem pro její matku.

Dopis jasně ukazuje na to, že si dívenka dávala za vinu rozchod svých rodičů. „Drazí Tři králové, chci vás požádat jen o to, aby moje maminka byla šťastná, až odejdu z tohoto světa. Způsobovala jsem jí jen bolest. Když jsem se narodila, zničila jsem jí život. Kvůli mě od nás táta odešel. Přeju si, abych se nikdy nenarodila, jak jsi vždy říkala. Mám tě moc ráda, mami, a i když Tři králové neexistují, chci ti dát tento dárek. Doufám, že na mě budeš vzpomínat a až budeš také v nebi, tak mě obejmeš,“ napsala malá Evelyn.

Podle osob z okolí rodiny Evelyn Nicole nevykazovala známky psychických problémů. Podle mexických médií byla ze smrti holčičky obviněna její matka.

Související články

Další články