Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nestárnoucí Mili z Divokého anděla slaví 45: Natalia Oreiro zraje jako víno

Natalia Oreiro slaví 45: Mili z Divokého anděla zastavila čas
Zdroj: profimedia, Instagram N. Oreiro, koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
výročí

Kdo by neznal krásnou Natalii Oreiro (45) z devadesátkového seriálu Divoký anděl, který bodoval po celém světě. Dívky toužily být jako Milagros a kluci po ní prahli. Ani po více než 20 letech se půvabná Mili příliš nezměnila. Zastavila uruguayská herečka a zpěvačka snad čas?


Od uvedení populárního seriálu Divoký anděl, které české televize stále reprízují, uběhlo už více než dvacet let. Představitelka divoké Milagros, Natalia Oreiro, však téměř nezestárla. Dokonce si troufáme říct, že vypadá čím dál lépe.

Herečka a zpěvačka z Montevidea se udržuje v parádní kondici a odměnou jí je štíhlá figura. Tvář s minimem vrásek je také důkazem, že umělkyně dbá o svoji pleť. Můžeme jen spekulovat o tom, zda jsou za tím dobré geny, šikovný chirurg nebo tajemný elixír věčného mládí. A fanoušků má stále požehnaně. Na Instagramu ji sleduje přes 1,3 milionu lidí.

V Rusku je za hvězdu

Ačkoliv její hvězda v Evropě nezáří už tak silně jako před lety, v Latinské Americe a Rusku je stále na výsluní. Hrdinka z argentinské telenovely jezdí do Ruska více než dvacet let a má tam svou věrnou fanouškovskou základnu.

V roce 2020 nazpívala sovětskou píseň na počest Dne vítězství. Nedávno dokonce převzala z rukou prezidenta Vladimira Putina i ruské občanství, jak informovala i agentura TASS. Co se týče jejího postoje na válku na Ukrajině, odmítá ji. Alespoň to vyplývá z jejího Instagramu, kde sdílela strohé "Ne válce".

V galerii se podívejme, jak šel s krásnou Mili čas.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy